Skocz do zawartości
Lady Green

Miszmasz, mydło i powidło na 1m2 ☀️💦

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, Aplikator napisał:

 prawdopodobnie systematycznie pozbywałaś się tez zdrowych liści i widać, że nie ma siły...

Tylko raz. 🙄 Za 2 razem czyli wczoraj wyleciały same te małe kwiatostany, liście zostały.

47 minut temu, Aplikator napisał:

Zauważyłem, że sporo ludzi ładuje w roślinę na maxa, a nawet ponad skalę przeróżne nawozy, tylko ja się pytam po co? Żeby spalić roślinę?

Na wegu nie dostały nic, na flo 2 biotabsy w odstępie chyba ponad tygodniowym na doniczke 11l, to mniej niż zaleca producent. 🤷‍♀️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co... no ja się Was niby słucham, dzisiaj dostały samą wodę, nawet bioheaven pominęłam, ale mnie to serio wygląda na niedobory a nie na nadwyżki... 🤷‍♀️🙄

Pomijam już nawet miniaturkę która się ewidentnie wyjada... tak jakby nie zauważyła w ogóle pojawienia się drugiej połówki biotabsa. 🤷‍♀️

Po kolei, roślinka z przodu, purple punch  

1.thumb.jpg.06cdeb13ffa521aef1c5a2e7a3d61a3f.jpg11.thumb.jpg.24b569d711bd5ae11b6c58ded43a54ff.jpg

Gorilla 

4.thumb.jpg.1a40a0be7bcb5c8c8d741651ff7c8868.jpg6.thumb.jpg.513b052d4c4081329b93b7b0638da655.jpg

GSC 

99.thumb.jpg.56ff920fc204c24e8c288f807e026cc1.jpg

88.thumb.jpg.5451d2a556b13250a54e8df9b1e00bc2.jpg

No i miniaturka gigabud 

 

22.thumb.jpg.c1dc380039c0e1993eee4fd7afc7a0d6.jpg

 

 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ph sprawdziłaś? Jak jest dobre i masz naturalne nawozy np biobizz, to możesz im dać coś jeść, biobizz to raczej ciężko żeby roślinki spalić nawet jak dasz im za dużo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green jak w automatach lecą dolne to myślę że to normalne autosy szybciej zapierdalaja i chyba szybciej chcą się pozbyć liści. Martwił bym się tylko górą. A ty robiłaś fryzjera na automatach?

Z tego co kojarzę to większy stosunek PK dawałem od azotu niż na sezonach.

W sezonach musiałem w opór dawać azotu. Na autosach mniej i ładnie od dołu się wyjadały tymczasem sezony wyjadały mi się zawsze od góry a dolne liście o dziwo były ciemne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lady Green napisał:

@WymiataczMega wieczorem jak dotre do domu. 👍

Ale wyglądają tak samo... 🤷‍♀️

Trudno czekamy. Jeden zarządził to czekamy. Ale końcówki ma popalone od nadwyżki nie niedoboru. Więc ewentualny blok...lub głodna na potas 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedobór wapnia to napewno zrób oprysk cal mag najszybciej zadziała... Dolne liście to normalnie że pobiera pokarm .. który tu masz tydzień Flo ? Ja bym tu fal

Dał pk w korzeń rośliny w tej fazie mają zapotrzebowanie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Grzechoczący Grzechotnik napisał:

Trudno czekamy. Jeden zarządził to czekamy. 

Liczyłam na to że mi się upiecze bez tych zdjęć... To może jutro w świetle dziennym? 🙈 Albo zresztą zaraz coś zrobie w warunkach jakie są. 👍🏻

@GrowIndoor15 2 tyg stuknęło w weekend. 

Calmag mam tylko taki otwarty chyba 1,5 roku, lepsza będzie ta sól epsom? Moge kupić im też nowy... 🤷‍♀️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lady Green napisał:

upiecze

A upiecz, nie zaszkodzi do kawy ;)

 

Godzinę temu, GrowIndoor15 napisał:

Sola mozesz zrobić oprysk..ale kup CalMag extra od advanced i powtórz 

A Ty jakiś przedstawiciel od AN? Po co ma lać azot jak jej niepotrzebny już. Końcówek liści nie widzisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam, dam... tylko co najpierw i w jakiej postaci? 😅

Tym mniejszym musze wode ograniczyć. Tzn ta mini gigabud dostawała ostatnio niepotrzebnie 2x częściej (raz z automatami, raz z sezonami), a purple dostała dziś rano 1,8l tak samo jak te większe, chyba przesadziłam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...