Skocz do zawartości
Lady Green

Miszmasz, mydło i powidło na 1m2 ☀️💦

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@vego1989 jutro mam nadzieję, że wreszcie ziemie i doniczki i jakieś tam nawozy zamówię...

Bo już dwa razy zamówienie miałem skompletowane ale braciszek się opóźniał 

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No dobra, czasem trzeba wychodzić ze strefy komfortu. 😎 Wyszło co wyszło, nie chciałam za wysoko... a jeśli wyszło za nisko to tak jakby topping. 😉 

1.jpg

3.jpg

20.thumb.jpg.9de570271293290567cc6c46a2d1c981.jpg

Nie wiem czy potrzebnie te listki ucinałam z 5 piętra ale były skierowane do góry. 🤷‍♀️

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@vego1989 juz się go pytałem czy się znowu się zajebał czymś... ale to chyba z niedoboru tak zamula 🙂

@Lady Green jak zrobisz za wysoko to ona wogole nie zauważy, że przycięta i normalnie rośnie... tak było u mnie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile uciełaś tyle już jest. Najważniejsze że zrobione, nie było źle. Teraz czekać na rozwój sytuacji. Psikałaś jakimś asahi lub boom boomem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wladimir nie, nic takiego nie posiadam, nie wiem nawet co to... 🙄 ...wyobraź sobie że nie planowałam ich ciąć. 😅

45 minut temu, Wladimir napisał:

Ile uciełaś tyle już jest. 

Tzn co ewentualnym następnym razem poprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są symulatory wzrostu i działają na rośliny antystresowo. Pełne fitohormonów. Algi z biobizza plus fismix z biobizza i zostanie na piwo alternatywa do boom boom od tabsow ;) proporcje 5:1 na litr wody, algi/fismix. Ashai na wyspach pod tą nazwą raczej nie dostaniesz. 

Jeśli to pierwszym dom to pięknie. Następny milimetr wyżej :D nie a tak serio to też zawsze ta wiatraki wycinam, nawet przy toppingu. W moim odczuciu i tak dom udany, najczęściej wychodzą 3, później dopiero 4 szczyt, ale może będziesz miała szczęście ;) pozdrowionka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niechętnie, ale musze przyznać że na 2 automatach wyszedł topping. 🤦‍♀️ Na trzeciej moze 6 piętro się rozwinie (czyli tez topping?) 🤔

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sezony trafiły do dużych donic. Najładniejszy korzeń miał coco milk, wychodził wszystkimi dziurami. 

Dać już lampę wyżej i na 50% czy jeszcze się wstrzymać? Najmłodszy sezon ma tydzień, najstarszy automat 17 dni. 

9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z serii: znajdź na obrazku kota. 🙂

0.thumb.jpg.cac0abbed6f29a666209a82c7802ce5b.jpg

Btw, lampa jest juz na 50%, na jakiej wysokości ją zostawić? Sezony ustawiłam jak najbliżej brzegów namiotu. 

Edytowane przez Lady Green

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...