Skocz do zawartości
Prepers

Papaya cookies auto

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.Green jakbyś częściej wpadł, to możesz mi z dawkami pomóc, bo niewiem jak to ugryźć jeszcze, i jak mocne są 

A tu jakieś foto, rosną kończyny, narazie nuda. Jestem ciekawy ja wyjdzie, koleżka mówi że bardzo słodkie jaranie z tego jest, ale nie paliłem jeszcze

Screenshot_2024-09-06-22-08-00-632_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers jak rosną to lej wodę i tyle póki co. Będę zaglądał teraz bo sam mam zamiar wystartować. Liczyłem że sprawa się już zakończy ale wciąż czekam na orzeczenie sądu i nie wiem czy mi oddadzą ten sprzęt czy muszę kupować nowe.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli O czym ty gadasz Mordko 😉 wszystko mu oddadzą skonfiskowali bo to dowód w sprawie, a sprzęt jest legalny, tylko green się jebnal na ilość, i myślał że to 50 dkg, a nie 50g jest legalny 😂 A z roślinami nie doczytał, bo słabo zna niemiecki, i tyle. Mandat duży pewnie, i sprawa się po kościach rozejdzie pewnie, co prawda grozi do 3 lat, ale za duże ilości, i handel, a nie posiadanie.

@Mr.Green Czekam na ciebie co nowego nam pokażesz, a sprzęt oddadzą ci, ciekawe ile grzywny dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers kurde fajnie by było jakby nie chcieli więcej niż 1000€ 😄 ale zobaczymy. Niedługo ma być rozprawa. 

Jest szansa że odzyskam lampę bo nie ma zbrodni. Jest tylko wykroczenie a jak będę niewinny niczemu tylko przekroczam dozwoloną ilość to mogą to oddać. Za samą uprawę nic nie mogą przyklepac bo to kilkudniowe kiełki były 🙂

Więc się udało. W Niemczech nie masz kary za plantację jako tako a za to ile zakazanej substancji z takiej planty wyjdzie. Te sadzonki to zdechły zanim je zbadali 😄

@Prepers zaksocze Cię 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się tam dziać zaczyna, powyginane liście z racji drobnego przelania w co lekko wątpię, lub temperatury około 27/32 stopnie, teraz coś spadnie, ale wszystko grać będzie.

Screenshot_2024-09-09-19-46-12-588_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers dostałem dzisiaj wgląd do badań kryminalnych odnośnie mojego suszu.. 

Moge śmiało stwierdzić z laboratoryjną dokładnością że organika a tym bardziej biotabs klepią i obalam tym samym mit jakoby organiczne zioło nie klepalo.. 😄

Tak jak czułem.. wynik wyszedł między 20-21% stężenia THC z Moby Dickow. 

Potem wrzucę wyniki badań do galerii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pierwsze wrażenia z bio tabs to rośliny się jakby wolniej rozwijały, choć do tej pory wlał bym root juiz, i microbes, a może to ta temp około 30/32, ale już ustawione na 24/25

IMG_20240910_205606.jpg

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Green 10 dzien, ale porównuje do zdjęć z poprzednich grow są trochę mniejsze, i tak wiem że porosną, bo dobrze im świece, ale co masz na myśli 24/25 stopnie to źle? 30/32 to było w te upały, ale wiem że to twarde suki, i się nie spuszczałem żeby zbić. Teraz będę musiał lekko podgrzać co na tą chwilę jest mi łatwiej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...