Skocz do zawartości
Prepers

Papaya cookies auto

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli kupuje zbiornik na wodę już pod autopot, taka wodę w zbiorniku chyba trzeba na bieżąco napowietrzać nie? I jak o nią dbać, żeby nadała się do podlewania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers do zbiornika jakas pompa cyrkulacyjna zeby tam jakieś życie nie powstało. A jeśli chodzi o napowietrzanie to czytalem kiedys o systemie AirDome, ale może w jakiś lepszych zestawach autopot są już wbudowane jakies systemy które już same podaja powietrze do donicy, nie wiem dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BoczelliCos pokombinuje, kurde dałem 9 nasion na papier dla pewności, i puściły wszystkie kiełka...😂 Teraz niewiem czy nie posadzić w 3 doniczkach po dwie, i wybiorę sobie te lepsze. Wogule to w moim grow shopie 2/3 tyg sadzonki można kupować 🤩 Chyba kupię po tej plancie 6 różnych, i polecę sezony 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli Mordo zaufaj auto, bo ja mam dostęp do sezonów różnych, ale auto naprawdę poszło do przodu, i spróbuj dla zajawki nie będziesz żałował, a naprawdę dorównują sezonom 

Napewno sezony idą zaraz na ruszt, ale z auto nie rezygnuje, zobaczymy jak wyjdą, bo swoje jaranie stawiam na wysokim poziomie, ale nie wszystkie, zdaje się że dużo zależy od szczęścia, i genu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers po moim ostatnim grow stwierdzam, ze nie warto isc w rozne odmiany tzn jak w Twoim przypadku 6 roznych.  Pierwszym problemem jest rozne tempo wzrostu roslin, drugim rozne zapotrzebowanie na skladniki mineralne. Po drodze ktoras Ci padnie/shermi (roznie bywa🤷‍♂️) i nie skosztujesz danej odmiany lub wyjdzie kibel🙃 Nauczony "doswiadczeniem" tym razem mam po kilka odmian bo moze tym razem bedzie troche latwiej to ogarnac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdrowy rozsądek to podane są proporcje na zrobienie 1 litra roztworu a ile podlejesz to już sprawa indywidualna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Prepers no tak bo ta instrukcja jest zrobiona pod sadzonke juz ktora przesadzasz do docelowej, a ty z automatami od razu startujesz w docelowej...

ja bym podlał tym roztworem dopiero jak roslinki troche podrosna gdzies po 7-10dniach. Podlewa się tymi bakteriami zeby "aktywować" ziemie, więc dobrze podlać obficie nawet jest napisane nasącz, a dla kiełka to może być za duzo

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli też tak uważałem, ale podlałem całą powierzchnię po litrze, a w miejscu gdzie zasadziłem nasionko, ziemię przemieszalem z suchą 

@Boczelli @Boczelli też tak uważałem, ale podlałem całą powierzchnię po litrze, a w miejscu gdzie zasadziłem nasionko, ziemię przemieszalem z sucha, i mam nadzieję że nie będzie za dużo 🙂 jak się pytałem to mówiłeś według instrukcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...