Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowałem się na ten zestaw. A to będzie moja 1 uprawa w hydro. Jest lekki stres jak to będzie. Trochę czytałem na temat uprawy w wodzie. Wiem że optymalne ph5.8 a tem wody 21-22C. 
kupie jeszcze  chiller a w przeszłości jakiś komp sterujący ph 
Nie wiem co ile wymieniać  pożywkę. 
Mam też rozkminke jak wychodować sadzonki by przenieś do hydro. 
korci mnie też ten zestaw Aero mam czas narazie kończę pokój wymiary 170x220x220 cm. 

IMG_8695.png

IMG_8696.png

IMG_8697.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie coś nowego będzie bo już się robi nudno od tych samych upraw. My lubimy eksperymenty 😅 jeszcze lepiej jakbyś je poprowadził jak drzewka bonsai 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Mooshrom napisał:

Wreszcie coś nowego będzie bo już się robi nudno od tych samych upraw. My lubimy eksperymenty 😅 jeszcze lepiej jakbyś je poprowadził jak drzewka bonsai 😁

Haha nie tym razem w końcu mam przestrzeń i dam im wolną rękę nich idą jak chcą bo kilku cięciach. 
aeroponica mnie jara jak cholera jak znajdę taniego dostawcę z Chin to lecę z tematem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie by było coś takiego zobaczyć ja do tej pory nie miałem z tym do czynienia ale myślę że jak człowiek to ogarnie to jest to dużo łatwiejsze niż standardowa uprawa. Powodzenia życzę 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat wjechał , stresik jest ale trzeba się rozwijać. 
Nie jest to jednak  high pressure aeroponics system  ale na start idealnie. 
Będę wdzięczny za wskazówki ale to na relacjach już niedługo. 

IMG_8924.jpeg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Juras80 zaopatrz się w dobry miernik EC i ostrożnie z odżywkami łatwo przesadzić jeśli stosujesz to co producent zaleca 🙈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...