Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem 🙋‍♂️

Sluchajcie sprawa wygląda tak: mam miejscówkę żeby postawić boxa na parę roślinek ale nie mogę tam nic podłączyc do niego oprócz światła. Powiedzcie czy mogę zasadzic coś ale bez dodatkowego sprzętu tylko sama lampa będzie świecić??? 

Dziękować 💪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuję potwierdzenia czy dobrze skompletowałem sprzęt czy może coś dodać usnąć dajcie znać będę bardzo wdzięczny

-GROWBOX Herbgarden 50 White - 50x50x130cm
-Kompletny zestaw wentylacyjny airroxy quiet 100mm + filtr CAN Original 100mm 104 m3/h
-LAMPA LED mars Hydro TS 600 100W
-Wentylator Cornwall Electronics 15W z klipsem ø15cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli będzie to w piwnicy stało i nie może ciągnąć prądu za dużo bo na lewo jest, już miałem raz podłączony cały sprzęt w boxie i licznik zapierdalał strasznie. Dlatego chciałem się dowiedzieć czy jest sens zasiać i trzymać to pod sama lampą, oczywiście na dole i na górze jest wlot powietrza, otworzył bym te dziurki żeby świeże wylatywało ale to wszystko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampe mam LED 45W, będzie 3 może 4 krzaki bo więcej się nie zmieści. Myślę że będzie to szafa bo mam cała biała, nie jest duża ale wysoka za to albo będzie namiot ale nie pamiętam jak duży on jest bo stoi u koleżki chyba 80x80x160 lub 180 akurat wchodza 4 donice 10L.

Żeby nie jebało to musi być ten filtr węglowy czy co?? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha szafa jest cała biała czy muszę ją folia okleić czy mogę tak zostawić?? Powinienem zrobić jakis mały otworek na dole i na górze żeby cyrkulacja powietrza była??  

Kurde zjebała się pogoda i muszę moje panie do szafki włożyć bo na dworze juz zimno się zrobiło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...