Skocz do zawartości
PogromcaBaobabow

Lemonade Purple x3 Gorilla Glue x1

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Boczelli napisał:

@PogromcaBaobabow

U wszystkich wyglada że brakuje im fosforu I troche jakby wapnia, ale to z

sie wyklucza bo dostają calmag.

Ale wyglada to tez troche jakby grasował tam wciorniastek...

Nie widziałeś w boxie żadnych robaczkow? Albo jakiś srebrnych/białych śladów na lisciach? 

 

Chłopie z doświadczenia wiem że to pk, albo calmag, bo miałem podobny problem z liśćmi, i nie naprawi ich już, ale jak nie zblokował roślin, da pk z cal magiem powinno ustać, u mnie jedna z 6 zrzuciła liście przez to, ale i tak doszła, i na smak, i moc zbytnio nie narzekałem, a z tym calmagiem się nie wyklucza zależy ile go leje, ja ładowałem co podlanie to dopiero przestały wyskakiwać niedobory cal-mag, ale u mnie do słabe porównanie, bo lałem im wszystko co mogłem z bio bizza, i swiecilen dobrym światłem 24h, spróbuj kiedyś, moje auto były tak głodne że dostawały dawkę x2.5 , a u ziomka prowadziłem grow pod słabsza lampa i 18/6, zero niedoborów, i jeszcze A.C.E zajebiście wyszło, a u siebie w boxie tylko purple banana punch tak mi wyszło, choc jaranie zależy od genu pierwsza klasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers no ja leje Co prawda 2ml/L calmagu ale to przed podawaniem wyskakiwało więc to musi być co innego wydaje mi się że brakuje im jakiegoś nawozu bo 6 podlanie teraz było bez niczego przez to że robiłem im przerwę od przepalanie potasem i może za długo nie dostawały 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PogromcaBaobabow Ja bym nalał blooma, i top maxa X2, i obserwował, ale mam zawsze więcej roślin, a pewności niemam co ci się tam dzieje, celowałem w blokadę, ale przenawozic ciężko bio bizzem, a ufam ci że pH regulujesz, ale pamiętaj że naprzyklad mój miernik mi cyrki odstawiał nie raz, a więc jak zmierzysz ec, i pH wody co ci wypływa będziesz miał pewność co do przenawożenia, czy blokady, a i też nie bierz mojego zdania za pewnik, bo ja to amator jestem, ale do teraz tylko auto dark Jacka ścialem za szybko, a reszta roślin to uwierz mi pierwsza klasa, dark Jacka nie chciało mi się dalej prowadzić i zrobiłem ścinkę wszystkiego, a i tak kopał 😂😂 choć z 3 tyg przed dojściem ścięta 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers no właśnie to się zaczęło dziać jak nalałem po 3ml Bloom i 3ml max na litr wody dlatego przestałem a teraz się zahamować nie da tego co się dzieje poza tym to jest wsystko ok mierzyłem dziś ph i ec jest między 6,4-6,7 chłopaki kazali trochę zmniejszyć ph więc następne podlanie tak zrobię i będę walił nawóz ec było w granicy 1,7-2,0 myślałem dać tej jednej tylko grow z 5ml/l + top i Bloom po 3-4ml i cała reszta tylko Bloom i top 3-4ml myślę 3 i jak coś to zwiększyć tylko że jak zacznie się robić gorzej to nie będę w stanie stwierdzić czy przez to że za mało czy za dużo… też mam za duże doniczki wysokie rośliny i nie mogę tego fajnie kontrolować bo ciasno następny projekt sie porządnie przygotuje ale nie chciał bym żeby ten mi padł do końca 🥺

@Prepers a mogę podlać np jutro ? Dziś podlewałem ale jak bym podlał jutro nawozem to szybsza reakcja będzie niż znów czekać 3 dni bo przez ten czas się może dużo wydarzyć tylko czy gnoju w ziemi nie zrobię chociaż osuszacz + temperatury pod 30 stopni prawie to powinno szybko schnąć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PogromcaBaobabow Powiem ci tak jak @Boczelli dojdą ci rośliny, ale najlepiej sam zrób rozkmine co im jest, uwierz mi że widzisz więcej jak my na fotkach, i każdy nawet mały aspekt zmienia postać rzeczy, usiądź sobie odpal tabele niedoborów, i nadmiarów, a dalej zapal sobie, i porozkminiaj co im dolega ty wiesz najlepiej co im dawałeś, i słabe porównanie jeżeli chodzi o mnie, bo swoim świece dobrym światłem, i 24h, a to naprawdę zmienia postać rzeczy, ale czasem lałem tabele biobizz X2 pod swój tydzień, i nic im nie było, a na czuja bez doświadczenia to robiłem. Zluzuj jak nie odjebiesz nic głupiego to ci dojdą na 100% najwyżej możesz mieć trochę mniej 

My nie widzimy wszystkiego, i ciężko czytać wstecz podejrzewam wszystkim forumowicza, a przynajmniej mi. Jak ci minie ten dziewiczy stan, to wchodzisz tu dla zajawki, i choćbyś niewiem jak chciał pomóc, to ty tutaj jesteś szefem, i musisz to zrozumieć. Ja na farcie ratowałem rośliny nie jak mi na forum radzili, tylko jakie przeczucie mam, a po czasie okazało się że niewiele osób miało rację, ciężko cokolwiek stwierdzić, bo ty masz w bani co im robisz nie my, a zdjęcia chuja mogą musiałbyś się spuszczać z każdej strony, a czasem lepiej jest coś 100 razy zjebac, jak się cały czas kogoś słuchać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zluzuj pięty, moim zdaniem daj im pk, i nadal cal mag, a potem obserwuj, jak się zacznie pierdolić woda z pH 6.2/6.3(tak samo celuj z nawozem) i lej tak żeby wypłukać ziemię, ale bym próbował bloom, top max, i cal mag w większych ilościach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers @Prepers tak tylko u mnie jest problem teraz z wyciąganiem ich a nie każda ma podstawkę bo miejsca na osuszacz nie było to jest największy problem w tym wszystkim 🥺 wodę co rozrabiam zawsze ma 6.3 dziś dostały samą wodę więc jakbym jutro walnął nawozy to ph by znów w normę uderzyło to co dać top Bloom calmag ? I tej jednej grow ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@PogromcaBaobabow I pamiętaj że te biobizzy nie są mocne, ciężko rośliny przenawozic, celowalbym w blokady,pH, i niedobory @Mr.Green mówił kiedyś że próbował wlać im dużo więcej jak w tabeli, i też próbowałem, suki twarde są, i nic im nie było jak im więcej lałem, uważaj na grow tylko, z nim może być różnie zależy od odmiany, a ja zawsze dużo roślin mam, i dużo rozkmin, testuje se na gorszych różne rzeczy, i mówię ci ciężko przenawozic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers wlasnie z grow przesadziłem na początku bo waliłem go od pierwszego tygodnia według tabeli i co każde podlanie mogło to skutkować tym że do tego czasu je dojeżdżało ? 

@Prepers albo to przez to że jak odstawiłem grow i od miesiąca i tygodnia jakoś nie daje w ogóle im odjebalo ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, PogromcaBaobabow napisał:

@Prepers wlasnie z grow przesadziłem na początku bo waliłem go od pierwszego tygodnia według tabeli i co każde podlanie mogło to skutkować tym że do tego czasu je dojeżdżało ? 

@Prepers albo to przez to że jak odstawiłem grow i od miesiąca i tygodnia jakoś nie daje w ogóle im odjebalo ? 

Może tak być sam rozkmin, i nie szukaj pomocy, jak potraktujesz to jako lekcje może się czegoś nauczysz, a gwarantuje ci że jak ec, i pH nie popierdolisz będzie git, ludzie samą wodę leją i rośnie lepiej lub gorzej 🙂

W sensie dalej prowadz relacje, ale trochę wyjeb się na ludzi, to się staniesz grawerem kiedyś za którego się jeszcze niemam, ale bez spiny zawsze mam co palić, może teraz za długie wakacje zrobiłem, i niemam co palić 😂😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tyle świece  dopiero powyżej 1000 ppfd trzeba zastosować CO2 być może producent tyle napisal bo lampa maks tyle może oddać nie wiem 😅 sprawdź sobie telefonem przy pomocy programu "ppfd meter"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 😅 Robisz pomiar przy topach nie przy samej lampie . 

Tym sprawdzasz ile rośliny otrzymują światła na danej odległości od lampy. Im dalej tym mniej masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...