Skocz do zawartości
Monako

White Widow - DUTCH PASSION MH-FCE3000

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 5 

Wczoraj i dzisiaj mierzyłem wypływ by zobaczyć jaki PH i EC jest w ziemi w jednej jest PH 6.2 EC2.5 tutaj jest trochę wysokie ponieważ skapnąłem się że w ukorzeniaczu i enzymach jest trochę NPK gdzie skutkiem jest wysokie EC pomimo że nie dostawały Grow bądź Bloom ale to się ogarnie 

w drugiej jest PH 6.3 EC 1.8 więc jest git 

Druga dostała dzisiaj Power Buds PH 6.5

a pierwsza dostanie przy podlaniu 

IMG_0374.jpeg

IMG_0373.jpeg

IMG_0372.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 12 

Powoli ale do przodu trochę żarłoczne się zrobiły że kolejne podlanie z kolejną dawką NPK CallMag EC 1.3 PH 6.5 wypływ miał EC2.1 PH ziemi 6.3 więc wyniki są dobre 

IMG_0426.jpeg

IMG_0427.jpeg

IMG_0428.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysokie poziomy N indukują jednopienność konopii. Mniej azotu zalecam na przyszłość. Czarne jak afroamerykanie, a dalej tłuczesz npk. Calmag to również masa N. Proponował bym jeszcze raz przemyśleć karmienie.

Jajka nie otwarte, nie doszło do zapylenia. Raczej to nie koniec. Obserwować i obrywać.

Edytowane przez Wladimir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wladimir ale te rośliny są od 7 dnia życia w tej ziemi i to Growmix niby na 3 tyg ma mieć nawozów w sobie i nic im nie dawałem tylko ukorzeniacz który ma delikatną dawkę N i Canna Azym czyli enzymy do transportu itp ii też nie co podlanie tylko co drugie nieraz trzecie i one Terra Blom dostały teraz i też nie duże dawki bo producent zaleca ok 5 ml na l ja dawałem 3/4 ml/l plus CallMag 1 ml/l a to są małe dawki bo też mierzę EC po zmieszaniu i wychodzi 1.2 więc spoko dawka a nawet za mała jak na 2 tyg kwitnienia mi się wydaje że zjebalem ostatnio tym ze liście wiatraków uciąłem z dołu i te topki które byłby g ale roślina do wyrzuceni idzie niestety bo nie mogę zostawić jej jeśli mi będzie pyłek robić 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roślinę wyrzuciłem do kosza drugą zostawiłem sądzę że nie powinna zypylc tej co została bo jaja były dwa jeszcze nie dojrzałe więc jestem dobrej myśli 

IMG_0446.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...