Skocz do zawartości
wolf32

Początkujący hodowca szuka gotowego growboxa do uprawy

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, moonka napisał:

@wolf32 pomysl nad jakims lepszymlepszymiem bo ten z zestawu wiecej halasuje nich rzeczywiscie dziala

Nad czym lepszym ? xd 

Obawiam sie ogólnie co z tego bedzie bo dość sporo kasy wydałem a wiedzy nie mam praktycznej żadnej xd nigdy żadnej roslny nie uprawiałem tak szczerze no ale jak ja mam płacic dilerowi za coś nie pewnego a robię to dla mojego zdrowia to musze spróbować 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wolf32 sory ale slownik cos mi "poprawil"😂 nad lepszym wyciagiem. Mam dwa podobne i byly chwile gdy laczylem je ze soba aby jakos dzialaly ale i tak gowno to dalo😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, moonka napisał:

@wolf32 sory ale slownik cos mi "poprawil"😂 nad lepszym wyciagiem. Mam dwa podobne i byly chwile gdy laczylem je ze soba aby jakos dzialaly ale i tak gowno to dalo😅

Znowu wydatki xd a jaki polecasz bo miałem kupić ten box z marshydro za ta samą cene ale za duży a ja sam nie mieszkam 

Czyli wychodzi na to że zestaw przepłacony i padaka ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wolf32 ja zmienilem na Brogachy 150mm z Amazon. Swoje kosztuje ale w boxie 90x120 nie przekraczal u mnie 50% mocy a wyciagal wszystko. Podejrzewam, ze byl by w stanie ogarnac nieduzy pokoj😂 jednak wyszedlem z zalozenia, ze lepiej mocniejszy i miec spokoj niz po raz kolejny meczyc sie z czyms co nie spelni swojej roli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio na tym nie objade mój budzet  sie skończył xd  a ten co podałej kosztuje prawie tyle co ten cały box xd  zalezy mi własnie zeby to nie śmierdziało 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To odłóż trochę więcej gotówki i wtedy kup. Będziesz miał spokój, uwierz że jeśli nie chcesz żeby ten " zapach " był odczuwalny zrób jak podpowiada Tobie moonka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak mi dziś kurier przywieze paczke to co mam zrobić teraz co mam to odać u mnie jedynie taki mały może być  A nie mozna tego małego jakoś przerobić dać lepszy ten wyciag przeciez nie będe zwracał 

Edytowane przez wolf32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to zwrócić paczke to jakiś problem?

Pewnie ze mozna lepszy wentyl włożyć, ale to kolejne ~100e trzeba doliczyć. 

Z reszta co ja się będę produkował, zobaczysz sam jak to odpalisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale ja większego nie mogę mieć mówiłem 

To zrobie tak odmowie i skompletuje sb uzywke z tym ale namiotem  teraz to ja mam rozpierdol i znowu z czasem w plecy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...