Skocz do zawartości
moonka

3x Double Cookies, 3x Strawberry Cola Sherbet, 3x Cash Express, 2x Critical. Box 1.2 x 0.9m. Ledy 720W i pelna organika

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Don't panic its organic. 🙂

Automaty mają to do siebie że lubią dużo, szybko i łatwo dostępne papu. Do tego są bardzo wrażliwe.

 

Edytowane przez Wladimir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak zwykle po pracy zajrzalem na szybko do boxa czy wszystko ok. Troche sie zdziwilem gdy zobaczylem, ze ziemia jest sucha. Chyba w koncu zaczely pic bo podlewalem je ostatnio w poniedzialek po 0.5litra a wczesniej potrzebowaly 5 dni zeby przerobic taka ilosc wody. W zwiazku z tym dzisiaj dostaly po 700ml i zobacze w niedziele jak bedzie wygladala ziemia. Dobrze by bylo je rozhulac zeby zaczely pic odpowiednie ilosci🙃

20240905_194159.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co to? Patyczaki? 😅 Ogołociłes je a tu zima się zbliża 😁 hehe zaraz nabiorą znowu futra 😉 ładnie to idzie 😉 Osuszacz gdzie będziesz wstawiał do środka czy na zewnątrz? Bo tam zbytnio już nie ma miejsca 😅

Edytowane przez Mooshrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Mooshrom osuszacz na zewnatrz i z niego rury do boxa. Musze tylko zaprojektowac i wydrukowac jakies adaptery aby zamocowac rury na osuszaczu😅 ogolilem bo bylo by za grubo z iloscia szczytow. Za tydzien beda tak samo zarosniete liscmi jak byly wiec...😂

@divi0000 nie ma zadnej filozofii aby tak prowadzic rosliny. To moj 3 indoor i mozna powiedziec, ze dopiero sie ucze🙂

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@divi0000 najwięcej się nauczysz podczas swoich upraw każda kolejna będzie lepsza uwierz mi. No chyba że nie uczysz się na bledach i wolisz milion razy o to samo pytać i dostać coś na tacy, to zupełnie inna sprawa 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mooshrom  dzięki, właśnie na tacy nie chce, kręci mnie, gdzieś to że sam mogę wyhodować, i to oddemnie zależne jak dobre będzie 😜 pierwsza lekcja chyba, to cierpliwość :d 

 @moonka  fajnie, że można podejrzeć jak to wygląda, i mieć na czym się wzorować 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka O kurde widzę że Profi będzie 😄 u mnie dzisiaj było podlewanie, przestawiłem roślinki miejscami bo jedna powoli szykuje się do odlotu 😄 muszę ją mieć na oku 🙂 jeszcze za mało bursztynkow. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Mooshrom drukarka stoi i "sie kurzy" wiec wykorzystuje ja do usprawniania growingu🙂 zeby bylo taniej i szybciej wlasnie zamowilem nastepna😂 ja tez zerknalem do boxa bo stoi metr od drukarki. Delikatnie poprzesuwalem doniczki zeby zminimalizowac nachodzenie na siebie topow, ciut ruszylem druciki a czesc juz wyjalem aby topy ulozyly sie bardziej pionowo. Wode maja, swiatlo maja wiec jest ok😂

@Wladimir troche poczytalem. Troche poogladalem i cos tam wiem. Znalazlem przy okazji gotowa mieszanke, ktora nalezy jedynie zmieszac z ziemia. Co sadzisz o takim rozwiazaniu? Koszta wszystkich potrzebnych skladnikow nie sa male a tutaj ponoc wszystko jest juz w srodku. Starcza to na chyba 50litrow ziemi

Screenshot_20240906_221053_Chrome.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już chce powoli kończyć te grow wysusze i na razie spokój. Kupiłem też woreczki do słoików trzymające odpowiednią wilgotność. Nie chcę żeby później siano bezzapachowe wyszło. Najlepiej jak pachnie mega intensywnie. 🤤

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...