Skocz do zawartości
moonka

3x Double Cookies, 3x Strawberry Cola Sherbet, 3x Cash Express, 2x Critical. Box 1.2 x 0.9m. Ledy 720W i pelna organika

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna Strawberry zatrzymala sie u nie chce sie rozwijac. Dostawilem Double Cookies oraz Critical. Ta, ktora bedzie silniejsza zostanie w boxie🙂

20240729_140058.jpg

20240729_140105.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli do przodu🙂 dla jedych na pozno, dla innych za wczesnie ale dzisiaj oficjalnie zaczynam dzien 1🙃 prawdopodobnie w weekend roslinki trafia do docelowych doniczek. Wczesnie ale jest to spowodowane tym, ze znowu wsadzilem pestki na plytko i moje giganty probuja sie klasc😅 nigdy sie chyba nie naucze zeby robic bo poprawnie...🙈 na ta chwile wszystkie poza jedna powykrecana wygladaja na zdrowe. Temperatura 25 - 26° i wilgotnosc w okolicy 65-70%

20240731_134322.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, moonka napisał:

nigdy sie chyba nie naucze zeby robic bo poprawnie

mi ostatnio stara powiedziała, że może na tych swoich roślinkach się znam ale na pomidorach i paprykach nie.... bo za płytko wsadzone i za mało podlewane.... powylatywały z malutkimi korzeniami z doniczek 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lad, sklad i pozadek🙂 uprawa uczy cierpliwosci ale nie mnie😂 nie moglem patrzec jak wyginaja sie przez moje niedopatrzenie i przesadzilem je do docelowych doniczek🙂 finalnie zostaly 4x Double Cookies, 2x Strawberry Cola Sherbet, 3x Cash Express, 3x Critical i w takiej kolejnosci sa poustawiane w rzedach od lewej do prawej. Brak miejsca na osuszacz ale tym bede sie martwil za jakies 2 miesiace😅 po przesiadce podlalem je po 300ml wody z ukorzeniaczem oraz mikoryza. Za tydzien kazda dostanie po 1sz tabsa i mam nadzieje, ze dotrwaja na nim do konca

20240801_151644.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe tak to już jest na początku nuda wieje 🙂 dla mnie najlepszy okres to kwitnienie bo widać z dnia na dzień jak topki rosną 😅 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mooshrom nuda wieje przez pierwsze 2,3 tygodnie. Pozniej zaczyna sie zabawa z ksztaltowaniem roslin i to lubie najbardziej🙂 na flo znowu zaczyna sie nuda bo jedyne co trzeba robic to je karmic🙃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja LST uskuteczniam przez cały okres wzrostu. Dzisiaj wyginalem szczyt glowny aby odsłonił boczne ogólnie patrząc z góry musi być jak najwięcej widocznych kwiatów. Wtedy jestem zadowolony z efektu 😅 warto aby powierzchnia była w miarę rowna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 dni roznicy. Nie lubie tego etapu bo nie pozostaje nic tylko podlewac i czekac...😐 Ostatni raz podlewalem je w niedziele a one nadal maja wilgotno. Musze zmniejszyc dawki wody zeby nie zakisic korzeni. Poza tym wszystko chyba ok. Na jednej pojawily sie jakies malutki plamki, na drugiej przebarwienie na lisciu ale na tym etapie nie ma co sie przejmowac pierdolami🙂 temperatura w okolicach 25-27° i dosyc niska wilgotnosc bo 60% ale nie chce mi sie walczyc z jej podbijaniem

Screenshot_20240808_110657_Photos.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 9 (+- 1 dzien). Jeszcze chwila i wieksze rosliny beda gotowe do ciecia szczytow🙂 czekam na 5 wyrosnietych pieter i ✂️. Po tym zostawie je na jakies 2 tygodnie zeby sie ogarnely i 12/12🙂

20240809_211301.jpg

20240809_211339.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziemiorki... Staly punkt programu  juz sie pojawil. Zmusilem sie wiec na przejazdzke do ogrodniczego i co? I kupa. Wszystkie lepy wykupione🙈 tym razem trzeba zamowic cos z neta oraz chyba zamowie tym razem nicienie🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kurier dostarczyl mi nicienie. Zapodam je jutro bo bedzie to dzien podlewania🙂 Obecnie zbieram "sprzet", jaram gibona i cisne na gore wprowadzac nowy lad😂 "Sprzet" do wysluzone druciki oraz szprychy rowerowe. Najlepsze co mozna uzyc do przypinania roslin do ziemi😁  za jakis czas wrzuce fote z tego co dzisiaj zdzialalem🙂

20240813_195722.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A wiec tak...🙃 4 z 12 przyciete. Pozostale potrzebuja jeszcze kilka dni🙂 W ostatnim grow mialem podobny zamysl czyli po 8 szczytow na rosline ale ciete w inny sposob przez co weg musial byc dosyc dlugi bo okolice 50 dni. Teraz postanowilem isc inna droga, ktora testowalem najpierw na automatach a pozniej na sezonach na oucie. Poczekalem az rosliny mialy 5 pieter i ciecie wszystkiego powyzej. Nawet jesli najwyzsze piate pietro bylo ledwo widoczne to i tak bralem je pod uwage gdyz wiem, ze urosnie tak jak pozostale (sprawdzane w testach na oucie🙂) Wycialem rownie pierwsze pietra z pojedynczym lisciem aby miec wystarczajaco duzo lodygi by moc ja wygiac. Nie zrobilem tego jedynie na srodkowej roslinie gdyz wyjatkowo szybko rosnie i pierwsze pietro z pojedynczym lisciem bylo stosunkowo wysoko. Na chwile obecna jest to okolo 14 dzien zycia roslin i planuje trzymac je do konca miesiaca po czym zmiana swiatla i zaczne flo🙂

20240813_204205.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...