Skocz do zawartości
moonka

3x Double Cookies, 3x Strawberry Cola Sherbet, 3x Cash Express, 2x Critical. Box 1.2 x 0.9m. Ledy 720W i pelna organika

Rekomendowane odpowiedzi

Obecne grow dobiega konca wiec mozna powoli ruszac z nowym projektem. Tym razem postawilem na feminizowane odmiany szybkokwitnace. Kazda z nich powinna sie wyrobic w mniej wiecej 8 tygodni (flo). W rolach glownych wystepuja

3x Double Cookies od BSF Seeds

3x Strawberry Cola Sherbet od Sweet Seeds 

3x Cash Express od Zamnesia 

2x Critical od Zamnesia

Ziemia to mow wlasny mix bez zadnych, nawet najmniejszych ilosci nawozow mineralnych czyli czysta organika. Nawozy te same co zwykle czyli mix roznych producentow. Lece bez pomiarow ph czy innych wynalazkow. Odstana woda daje rade🙂 Oswietlenie sie nie zmienia czyli 3x 240W kingbrite i ta opcja mi sie podoba bo w zaleznosci od ilosci roslin pod koniec flo moge wylaczac poszczegolne lampy zeby bez sensu nie swiecily w poste miejsca w boxie🙂 Treningi jakie planuje to standardowo topping i lst ale tym razem w zupelnie innym wydaniu aby maxymalnie skrocic weg. Mysle, ze tym razem 35 max 40 dni i przelacze je na flo. Nasionka dzisiaj trafily do stylowych kieliszkow a jutro na waciki. Mialem to zrobic wczoraj ale mialem lenia i nie chcialo mi sie isc po nasionka😂

20240721_115815.jpg

20240721_115803.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli dotychczas trzymalem rosliny po 50 dni na weg wiec dla mnie 35-40 to malo😂 napisalem 35-40 dni ale nie wiem ile im zejdzie zanim uznam, ze juz czas. Moze bedzie to 25 dni a moze 40🤷‍♂️ czas pokaze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się zapowiada życzę powodzenia:) Ja na następną uprawę też wysieje sezonowke myślę że z tym jest lepsza zabawa a czas mnie wcale nie goni 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mooshrom jak dla mnie nie warto bawic sie w automaty w boxie chyba, ze ma sie zbedne miejsce lub cisnienie. Z sezonami jest o tyle fajnie, ze to Ty jestes pelnym panem i wladca i decydujesz co i kiedy🙂 Nie dziekuje zeby nie zapeszyc bi znowu cos sie odwali po drodze a tego chcial bym uniknac😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak można trzymać na wegu ile się chce i przycinać jak chce 🙂 fajnie mam namiot 2m to można coś większego zrobić a nie taki krzaczek 😅

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasionka trafily na waciki. 10 z 11 juz sie otworzylo i maja delikatnego kielka. Jutro prawdopodobnie trafia do ziemi bo widze, ze maja dobre tempo kielkowania🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie sa odpowiednio wykielkowane ale wrzucam je do ziemi. Doniczki narazie zostawie w ciemnym miejscu do czasu az nie wyjda nad powierzchnie. Dzisiaj wyciagam ostatnia rosline z boxa i myje go🙂 na dniach ogarne rowniez wszystkie przewody w boxie i na nowo poprzyczepiam mieszaki tak jak powinny byc przymocowane

20240723_182641.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Box umyty ale jeszcze nie robilem w nim pozadku z przewodami. To na dniach... Roslinki powoli przebijaja sie nad powierzchnie wiec dzisiaj wstawilem je do boxa. Na ta chwile swiece im tylko dwoma lampami po 15% kazda czyli okolo 70W. Rozwiesilem recznik aby podbic wilgotnosc oraz tym razem postawilem pod nim korytko z woda. Mam nadzieje, ze zadziala tak jak mysle🙂

20240724_194740.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe to z podciąganiem wody 🙂 daj znać czy działa jestem ciekawy 😉 u mnie około 1-2 dni i ręcznik suchy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Mooshrom wczesniej musialem moczyc recznik 2x dziennie aby utrzymac wilgotnosc na poziomie 80%. Zobacze czy i jak teraz bedzie to dzialac

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mala aktualizacja. Postanowilem wrzucic jeszcze 2 pestki do kielkiwania w razie gdyby cis mialo nie wyjsc. A jesli wssystko wyjdzie to te dwie wsadze do budowane mikro boxa🙂

20240726_174532.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka no bo ja też moczyłem dwa razy dziennie to następnym razem zrobię tak jak ty 

Tylko żeby nie spleśniał bo jednak nie dajesz mu wyschnąć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi_ejol daje🙂 czekam az wchlonie 2 litry z podstawki, wyschnie i zalewam znowu. W tym czasie na chwioe wilgotnosc spada ale to nie problem. Pomyslalem o plesni😁@WymiataczMega tak ten box/suszarka. Moge tam na spokojnie wsadzic jedna z lamp i pocisnac tam z dwoma nieduzymi roslinami🙂 Po nowym roku czyli po tym grow chce zrobic przerwe z uprawa na jakis rok i do tego czasu chce przeroboc ile roslin tylko sie da😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roslinki powli rosna. Jeszcze tylko jedna nie pokazala glowki😂 w tym czasie zaczerpnalem troche wiedzy i na to grow dokupie pewne wynalazki a mianowicie terp booster oraz final solution. O ile na weg bedzie pana glownie sama woda tak na flo tym razem beda szly grube mieszanki🤣

f4ad073dd5a967523d6f4d4ff6bcc6c47fa27e39.jpg

bac-the-final-solution-120ml.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko juz na swoim miejscu🙂 zwiekszylem delikatnie moc lampy bo robia sie tyczki. Nie przeszkadza mi to bo i tak za max 2 tygodnie trafia do docelowych doniczek i zakopie je poprostu troche glebiej🙂 narazie podlewam je na oko woda z ukorzeniaczem. Sa za male zeby odmierzac im jakas dana ilosc wody a i szkoda czasu na pierdoly🙃

Tak dla ogolnej wiadomosci🙂 Roslinki ustawilem rzedami z gory na dol i tak od lewej stoja Double Cookies, Strawberry Cola Sherbet, Cash Express oraz 2x Critical. Nie bede zmienial ich rozmieszczenia az do konca🙂

20240727_211851.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...