Skocz do zawartości
pacanek

[0.49m3][Organic] Wizzard Trees & Cookies

Rekomendowane odpowiedzi

Boks:
70x70x160
Światło: 
MarsHydro Ts1000
Mieszak: 
Marshydro 6 z rozwaloną osyclacja 
Wyciąg: 
4 inch iFresh Fan;4” carbon filter Mars Hydro 
Doniczki: 0,3 /1,75L/20L
Ziemia: Lightmix Bio Bizz
Nawozy: Biotabs 
Nawadnianie - Mars Hydro 
Dodatek - Słaby osuszacz , lampy UV/IR/DR, mata grzewcza 

Panny to 

Wizzard Trees Tee Time - po lewej (5dni)
Problemy z kiełkowaniem dwie pestki poszły się je**c 

Cookies Papaya x Hollywood - po prawej (8dni) 
 

Myślicie że przesadzać już maluchy do przejściowych 1,75L z ziemią (+10g statexu +10g silicium) i do dziury 5g mycortex ? Orgatex 2,5ml i 1g bacterex w litrze wody i tym podlać rośliny i na koniec spryskać boom boom spray 1ml/L . Tabsa sobie odpuszczę na ten moment i dam dopiero do docelowej donicy 20L . Nie wiem czy już przesadzać czy poczekać bo myślałem by poczekać i odrazu pierwsze cięcie na manilining robić przy przesadzaniu . Dostały tylko taką saszetkę z 0,5mycortexu i bacterexem /L by trochę to ph regulowało i korzenie lepiej rosły

IMG_6604.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ej czemu mi zmienia tekst jak pisze kompletnie co innego o co chodzi ? Przeczytałem tej pierwszy post i wgl nie wiem co tam pisze znowu to napisałem i tak samo zmieniło o co chodzi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Ale roślinki wyciągnięte chyba szukały długo światła. Jak będziesz przesadzał weź je trochę głębiej daj. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wyciągnęły się jak kiełkowałem na oknie,  pod lampą mają już gitarę , przesadziłem pod same liścienie 

1ml orgatex na L 

1,5g bacterxu /L 

roztwor rozlany na 3 panie 

Przesadzałem i do ziemi dałem silce i startex po 9 g od biotabsa, w otwór wsypałem 5 g mycortex

Na koniec oprysk boom boom spray 0,5ml na 500ml 

 

 

IMG_6607.jpeg

IMG_6610.jpeg

IMG_6614.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wrzuciłem wczoraj co2 baga i po połowie dnia wyszły pazury od azotu a dziś z rana takie plamy co robić ? Przesadziłem z biotabsem ? Wrzucać do nowej ziemi ? To wina co2 baga ? Czego to nadmiar ?  jak mogę jej pomóc ? 

IMG_6686.jpeg

IMG_6687.jpeg

IMG_6688.jpeg

IMG_6689.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak w instrukcji tylko  tabsa nie dałem więc dlatego się dziwię . Że coś takiego wyszło , Warunki 27/28 stopni 75/80 wilgotność , ph jeszcze nie sprawdzałem bo mokra ziemia i też wątpię że to jest to skoro są bakterie w ziemi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę dodać jeszcze że bardzo wolno piją 8 dni temu jak dostały po 250 ml do świeżej ziemi podlałem dopiero po 6 dniach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boczne klapy dwie otwarte wyciąg chodzi jak się zwiększa wilgotność powyżej 75 .Mieszka 24/7 a dziur w donicy więcej niż plastiku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dalej postępuje ehh , odrosty u cookies są liche i powoli padają 

IMG_6706.jpeg

IMG_6705.jpeg

IMG_6704.jpeg

Edytowane przez pacanek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche to wyglada jakby byly przekarmione. Na ostatnim zdjęciu widac tez zawijające się liscie. Jaka wysokosc lampy od szczytu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawijace się liscie stawiał bym na dużą ilość azotu bo też się trochę marszczą i robią pazury ale biotabs ma to do siebie że ma dużo azotu ale to mi się wydaje że najmniejszy problem bo ten kolor żółty jest kompletnie inny niż jakieś przenawozenia , najlepsze opcja dla mnie to jest to że bakterie ph przejadają i zaraz bd git i nie bd musiał już wrzucac do docelowej ale czy to jest to ujj  wie .lampa od największej 33 Cm od najmniejszej 42cm 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...