Skocz do zawartości
skunix

Nawóz ze supermarketu

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Ostatnio stwierdziłem ze moim plantom przyda się nawóz, wiec kupiłem w supermarkecie (w holandii, bo tu mieszkam) taki nawóz jak na zdjeciu. na opakowaniu pisze ze to NPK 7+3+6. Jako ze jakimś ekspertem póki co nie jestem, to czy jest tu jakas pomocna duszyczka która by mi powiedziała na co ten nawóz jest dobry? wzrost/kwitnienie? Jak zaczną mi rosliny kwitnac to kupie sobie PK13/14, i terra flores od canny. 

pobrany plik.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie to jest on bardziej na fazę wzrostu czas wege. 

 

NPK 7+3+6

 

Czyli

7% Azotu 

3%, fosfor

oraz 6% potasu i inne domieszki ?

 

Na czas kwitnienia nie zaleca się stosowania nawozów, które zawierają Azot ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biohumus ?

Idealny na wzrost i co najważniejsza nie jest agresywny. Kolejny plus to, ze kosztuje grosze. 

Myślę, że na czas wege wystarcza te dwa nawozy w przypadku automatów. Przypuszczam, że Wlsnsie automat uprawiasz? 

Trening robisz czy wychowanie bezstresowe? ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Squn więc tak - mam roślinke Big Bud, którą będę trenował LST (automat), a reszta roślin to Special kush i Moby Dick, dopiero co zasadzone... je będę topował/fimmował - jeszcze nie wiem.

A propos nowych sadzonek, to czy po 2 dniach jest to normalne ze są takie wysokie? (dłon do porównania)

70163061_494043147810480_1087796842483154944_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zrób boxa, nawet ze starej szafy na szybko i oklej ją folią aluminiową. 

 

Zrobiłeś najgorszy błąd jaki można popełnić.. Nie byłeś w pełni gotowy do uprawy, a wykiełkowałeś nasionka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...