Skocz do zawartości
Gość

18 sezonowek auto pot led 1kw

Rekomendowane odpowiedzi

@Prepers byku ja ci nic nie zarzucam. Chciałempo prostu  tylko zobaczyć te rosliny pod koniec żywota przed scinka bo nie wyobrażam sobie automata co daje 100g+. Tez widzialem te timelapsy i mysle ze cos tam jest kombinowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli mi tak samo ciężko uwierzyć bo automaty mają krótki okres Wega tam nie ma czasu co urosnąć zaraz już kwitną po nie całym miesiącu. Jeszcze jakieś 70g  może być ale 100 to dla mnie kosmos. Ogólnie średnia z auto wychodzi te 50g +- 10g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli w timelapsy z automatami mozna tak wierzyc tak samo jak w nagrania wielkiej stopy🙃 kilka razy czytalem o tym na zagranicznych forach w dyskusjach odnoscie ilosci tematu z auto. 100g to bardzo dobry wynik. Srednio z automata wychodzi 50-70 gramow. Nasadzilem sie ich na oucie przez 2 lata i wyniki w okolicy 50g byly standardem. Potwierdzaja to rowniez wyniki z F1, ktore mialem niedawno oraz Mango i kilku innych automatow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka @Mooshrom Udokumentuje, jak nie wyjdzie mi z którejś przynajmniej 75g, a strzelam w ponad 100 to następną relacja będzie z pomidorów, i to w zimę. Obiecuję wam ;) Będą jaja jak będę uprawiał tomaten haze pod 2.9 umol/j xd @Boczelli w ostatnim grow nie zszedłem poniżej 80, ale nie ważyłem, masz tu kilka fotek, 

Screenshot_2024-09-04-22-31-41-199_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-09-04-22-31-27-388_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-09-04-22-31-20-828_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-09-04-22-31-16-328_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-09-04-22-31-12-762_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-09-04-22-31-04-263_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-09-04-22-30-58-896_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-09-04-22-30-48-538_com.miui.gallery.jpg

Te 36g chyba po 4 dniach suszeszenia w herb dryerze

Zostało może z 20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 hours ago, WymiataczMega said:

Automaty w tak dużych donicach to nie jest dobry pomysł. Zamiast skupić się na budowie góry tj. topów, łodyg etc będzie system korzeniowy rozwijać. 

Oczywiście spróbuj. Osobiście nie robiłem automatów w takich donicach.

hmm a nie idac tym tokiem myslenia sadzenie auto na outdoor nie mialo by sensu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wanda Dokładnie, mówię ci spróbuj Gorilla cookies fast buds, lub wedding cheescake, purple banana punch też jest git, ale liczy się fart co do smaku niestabilne sa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Prepers bardziej zalezy mi na stabilnej genetyce ktora jest w miare komercyjna i ma dobry odbior ktora moglbym jebac grow i grow bez problemu szybciutko najlepiej wlasnie odmiany fast 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, WymiataczMega napisał:

Automaty w tak dużych donicach to nie jest dobry pomysł. Zamiast skupić się na budowie góry tj. topów, łodyg etc będzie system korzeniowy rozwijać. 

Oczywiście spróbuj. Osobiście nie robiłem automatów w takich donicach.

Na prawdę wierzysz w to co piszesz ? Przecież im większy korzeń tym większa część nadziemna. Obejrzyj trochę YT i tam automaty tylko w dużych donicach, w ogóle inny lewel uprawy... Zresztą wrzucałem tutaj swoje automaty.

 

2 godziny temu, moonka napisał:

@WymiataczMega z tego co wiem to bryla korzeniowa rozrasta sie glownie na weg a pozniej roslina skupia sie na produkcji topow. Jezeli faktycznie tak jest to wielka donica w zaden sposob nie zaszkodzi automatowi a jedynie pomoze w zbudowaniu duzej rosliny

Właśnie długość wegetacji roślin automatycznych jest podyktowana możliwościami korzenia. Jeżeli ma dużą donice to dłużej wegetuje, jeżeli przelejesz korzenie lub uszkodzisz to przejdzie szybko do kwitnienia i będzie karzełkiem.

Zerknij jak tutaj automaty rosną w 7 minucie, to namiot 120x120 organika:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Wladimir na filmie to juz nie doniczka a jakis zbiornik na ziemie😅 wracajac do zaleznosci to mam wrazanie  ze automaty i tak maja jakis limit powyzej ktorego juz nie rosna. 2 lata temu mialem auto w roznych doniczkach. Od 10l do 40litrowych i roznice w wielkosci byly ale te w najwiekszych nie porosly jakies mega duze pomimo, ze mialy kupe miejsca na korzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@moonka przecież napisałem że w earthboxach po 50-60l. Sam w takich uprawiam, na wcześniejszych fotkach z siatką też takie same znajdziesz 🙂 przyjrzyj się.

 

@Prepers nie tylko sluchaj, zerknij na to:

IMG_20240126_115650.jpg

IMG_20240124_021851.jpg

Tutaj największą sztuka dała 126g suchego materiału.

Edytowane przez Wladimir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@BoczelliSiedziało, prawie rok temu. Na tej genetyce zrobiłem pestki. Ogólnie rosło 4 sztuki, box 90x90, lampa hps400w, a na koniec cmh315w. Zakręciło się ogólnie poniżej 400g, bo jeden automat ten z lewego przodu był niski dał tylko 60g, bo miał za daleko od światła.

 

Edit

Boczi ty masz te geny 🙂

Edytowane przez Wladimir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie możecie robić automaty i w 100 litrowych donicach 🤦.

12 godzin temu, wanda napisał:

hmm a nie idac tym tokiem myslenia sadzenie auto na outdoor nie mialo by sensu? 

Ma sens. Tylko sprawdź wielkość plonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, WymiataczMega napisał:

Dla mnie możecie robić automaty i w 100 litrowych donicach 🤦.

Ma sens. Tylko sprawdź wielkość plonu.

Ja mam w 1m2 living soil i tam donice 400l właśnie indoor. Uważam że to jest najlepszy typ uprawy i słuszna wielkość donicy, a dokladniej "livingsoil bed"

Muszę tam kiedyś automaty wrzucić i pokazać jak to się robi bo jak na razie osób pokazujących jak uprawia się ogromne AF u nas w kraju można policzyć na palcach jednej ręki.

Ogarnij kanał typka na YT: buildasoil i zrozumiesz o co chodzi. Ogólnie organika ma sens dopiero od 20l donicy... W jednym sezonie pokazuje przewagę "łóżek uprawowych" nad standardowymi donicami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są nawet duże komercyjne uprawy:

Temat w Polsce raczkuje, mało kto to robi.

Co otrzymujemy w zamian:

Uprawę podlewaną tylko wodą, dużo większą ilość terpenów, cannabinoidow ogólnie żywicy. Smak, który jest dużo bardziej intensywniejszy, to nie są subiektywne wrażenia, tylko sprawdzone dane w laboratorium. Ziemie używamy cały czas tą samą, nie wymieniamy co uprawę, przez co oszczędzamy na podłożu. Nawozy konopne za grube złotówki nie są już potrzebne, bo wykorzystujesz w większości lokalne produkty. Uprawa jest ekologiczna i bez szkodliwych substancji. Dla gerbera mógłbyś marchewki z takiej uprawy sprzedawać xD

Miałem kiedyś klony King juice w living soil oraz zwykłej organicznej uprawie 12l + biotabs. Różnice w tricho i smaku od razu było czuć.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...