Skocz do zawartości
MatiasFarmer

LUMATEX Attis 300 pro Strawberry Coke Fast Blue Dream Auto. Auto 60 grejfrut

Rekomendowane odpowiedzi

Jo to trzymajcie po blancie i już nic nie pisze żeby nie było że śmietnik robię xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli @moonka @WymiataczMega I czym ja mam je karmić ? Daje tylko wodę magnez azot. Power roots już długo nie leje. Bo nie można już  a pk 13/14  raz wlałem ale z tego co się dowiedziałem to za wcześnie jeszcze.  

Myślałem żeby kupić jeszcze Power Buds, Sugar Royal i Green Sensation z Plagron coś jeszcze mi potrzeba ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MatiasFarmer jak chcesz robić na Plagronie to przede wszystkim Grow i Bloom bo to co wymieniasz to są dodatki, a potrzebujesz bazy. No i dobre mierniki ph I EC jeśli jedziesz  na  nawozach mineralnych. Trzymaj filmik tam jest to spoko wytłumaczone.

https://youtu.be/goSyKy-iW38?si=TwbyD-n9IVouARIC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Boczelli @moonka od dwóch tygodni występuje problem taki ze zaczynają żółknąć liście tak jak na zdjęciach poniżej dalem azotu 2ml na 2 l wody nie chce przesadzić dlatego stopniowo i pk 13/14  pH 6.3 przełączone są na 12/12 podlewam jak ziemia jest lekko wilgotna i doniczki lekkie w miarę wilgotność max 60

Jedynie auto 60 grejfrut rośnie ok. Czytałem w nocy na forum że azotu mału może być z poradnika Testera ale wolę zapytać zawodowców.  Ostatnio też z azotem podlewalem 5 dni temu.

IMG_20240707_122453.jpg

IMG_20240707_122501.jpg

IMG_20240707_122503.jpg

IMG_20240707_122521.jpg

IMG_20240707_122516.jpg

IMG_20240707_122509.jpg

Edytowane przez MatiasFarmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Boczelliz opakowania nasion wynika że są to automaty donice 9.3 l z action 😉 mierzyłem pH wody jak przelałem przy podlewaniu to 6.7 ostatnio jak podlewalem to 2ml na 2 litry dałem bo się boje dać więcej żeby nie jebły mi zaraz 

I tak na prawdę to teraz 2 dni max 3 i donice lekkie jak piórko 

IMG_20240707_130002.jpg

IMG_20240707_125953.jpg

Edytowane przez MatiasFarmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Boczelli podsypać mogę w każdej chwili to nie problem na następne grow mam już 18 l kwadratowe ziemię też mam 50 l lightmix Plagron.Pierwsze moje grow wieczorem dam 1l wody i 5 ml azotu i je nakarmię będzie ok?  Wczoraj podlewalem z pk 13/14 to jak po 250 ml dam mieszankę z azotem to będzie ok ?

Edytowane przez MatiasFarmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Boczelli sory za wyrażenie ale mi się to już wszystko jebie te nawozy co i jak daje troszkę mniej żeby było ok . Ile mam dać teraz tego azotu podwójną dawkę ? Callmagu nie daje bo śledzę Twoje tematy i można zablokować rośliny i w wodzie maja dostatek 👍

Edytowane przez MatiasFarmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MatiasFarmer nie wiem co ty za nawozy tam masz wgl. Jak chcesz stosować Canne to powinieneś kupic zestaw stricte do konopi i przede wszystkim trzymac się zaleceń z tabelki producenta. Druga sprawa to jak robisz na nawozach mineralnych to musisz trzymac się idealnie pH I EC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odrazu widać, że zwykła ziemia nie dedykowana.Głodne są wszystkiego.Fioletowe łodygi to brak P albo K, niepamiętam, albo geny.

W dniu 07/07/2024 o 13:27, MatiasFarmer napisał:

@Boczelli sory za wyrażenie ale mi się to już wszystko jebie te nawozy co i jak daje troszkę mniej żeby było ok . Ile mam dać teraz tego azotu podwójną dawkę ? Callmagu nie daje bo śledzę Twoje tematy i można zablokować rośliny i w wodzie maja dostatek 👍

Zanim olejesz jedno z najważniejszych czyli Ca i Mg sprawdź jaką twadrość wody masz w kranie.Jak miękka to trzeba jednak lać te pierwiastki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...