Skocz do zawartości
cieemany

Lumatek attis 200w pro/80x80x160 /4-auto

Rekomendowane odpowiedzi

@Adi_ejol nie dotyczalem . Innego gniazdka nie mam w pobliżu to jest ten problem.  Muszę kupić inny przedłużacz na więcej wejść.  Jutro ogarnę 🙂

@Boczelli oby tak bylo jak mowisz heh 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cieemany a to ja się zaopatrzyłem przed uprawa w taki duży chyba 8 gniazd żeby uniknąć takiego problemu 

A w zasadzie to musiałem 3 kupic, jeden z wieloma wejściami, drugi żeby podłączyć wszystko do prądu bo ten pierwszy był za krótki i ostatni do którego podpinałem regulator obrotów do wentylatora xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi_ejol tez mialem na 6 wtyczek tylko ze jedno wejście przestało działać.  Tak samo z siebie .. dobrze ze nie cały bo przez weekend miałbym problem 😆

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam dnia 14/13/5

Szału nie ma niestety i za cholere nie wiem dlaczego . Sprawdziłem chyba wszystko mogłem ppm wody która podlewam około 450. Dziś podlałem woda pol na pół destylowana z ppm230 i ph 6.1 . Może to coś zmieni ... albo je całkiem chuj trafi heh 
Lampa na 55cm i 50cm od tej malutkiej 25% mocy . I nie wiem czy coś zmieniać czy nie ? 
Musiałem wlaczyc delikatnie wyciag bo mi temperatura zaczęła za bardzo do góry skakać. 
Stoi w pokoju gdzie jest cały czas uchylone okno . Więc świeże powietrze ma 24 na h xd .
Albo mi się taka ziemia chujowa trafiła gdzie najebany za dużo nawozu . 

Warunki dzień dobija do 26stp rh 75%

Noc spada do 22stp rh 78%

Jeszcze z dzień może dwa i zrobię delikatne lst żeby ich za bardzo nie stresować.  Oczywiście na tych na których już się da . 

Rady sugestie chętnie przyjmę.  

Piona 

20240629_154357.jpg

20240629_154408.jpg

20240629_154410.jpg

20240629_154414.jpg

20240629_154416.jpg

Screenshot_20240629_161631_Govee Home.jpg

Edytowane przez cieemany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gleba ! 😆 może i za małe ale zobaczę co z tego wyjdzie . Z biegeim czasu poprawię jak coś ruszy . Na razie zostawiam jak jest . 

20240630_205620.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@vego1989 w dniu 25 to podejrzewam że one będę się zbierać za kwitnicie . Nie robie pierwszy raz lst a wspomniałem ze jak zrobię to bardzo delikatne bo są marne.  I tak też zrobiłem . A to że odrosty boczne są małe to wiem M ale w żaden sposób nie są zasłonięte ani ruszane .

Edytowane przez cieemany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 26/25/17 

Musiałem wyjechać na 2 tygodnie ,załatwiłem sobie tylko osobne do podlewania pokazlaem jak zbic ph i tyle.  Zastałem to 😂 i teraz się zastanawiam czy to wyje*ac czy dać temu szanse ? Miało być tak pięknie.. hehe 

Nie mam pojęcia od kiedy się wyciągają,  od kiedy pachną "bo już delikatnie czuć zapach " nie ma jeszcze założonego filtra . Pokazly już płeć to i pewnie będą za chwilę kwitnąć.  Tylko żeby jeszcze miało co 😅 jestem zrozpaczony 

Warunki były dość okej bo na to miałem podgląd.  

Lampa aktualnie na 50%mocy 56cm od najwyższej i 60cm od najniższej.  Dać wyżej niżej ? Zostawić jak nest ? 

Wyciag włączony na jakieś 50% . 

Warunki 26/22

Rh 60/70 . Chyba już całkiem wrzucę nawilżacz bo za oknem pada dość często i rh samo skacze . 

Jakie rady dacie? 😆

 

20240711_155711.jpg

20240711_155724.jpg

20240711_155727.jpg

20240711_155730.jpg

20240711_155732.jpg

20240711_155746.jpg

20240711_155751.jpg

20240711_155758.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czuć zapach bez kwiatów? co czujesz w 3 tygodniu życia rośliny? Wyglądają ok nie ma czym się martwić a tym bardziej co wyrzucać.

Popraw tylko rośliny bo wydaje mi się że źle wykonałeś trening. Powodzenia 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podlewane sam woda z chyba odpowdnim ph . 

@Tatito no czuć już zapaszek roślinki.  To normalne że jak roślina pokazuje płeć to i zaczyna powoli wytwarzać zapach . Nie mogę ci tego przekazac chodz bym chciał:) 

A co do treningu nie były ruszane od 2tygodni . I nienwiem czy bardziej je maltretować? W jednej liść urwany w drugiej znowuż liscie potargane.. nie wjem co ten mój podlewacz robił hehe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega nie ,nie trzy wieksze pokazly wloski "takie jak na zdjęciu " I na ten moment to tyle hehe . Określiły płeć? Jak się nie mylę.  

Tak wiem a nawet lepiej jak się zadzi z boku więcej miejsca jest . 

Ale akurat ta bardzo się wyciagla sama łodyga miała z 20cm i zaczęła się kłaść w tamtą stronę.  Więc podlewacz położył ją do końca i przypiął drucikiem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam parę postów wcześniej napisałeś że zrobiłeś lst i to poza rant doniczki. Słuchaj się trochę chłopaków bo dobrze ci radzą. Jak czegoś nie wiesz to nie wstyd nikt cię nie wyśmieje tutaj. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mooshrom ale je nie mówię że nie robiłem.  Masz wyżej zdjęcia jak położyłem je na partyzanata . Po czym wyjechechalem na 2 tygodnie a ze bylo juz zaczęte to osoba ktora podlewała kontynuowała reszte . Po to tutaj dodaję posty zeby czerpać z rad 😋

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka 

Dnia 30/29/21 

Jak widać roślinki robią się dość krągłe hehe tylko takie jakieś karlowate mi się wydają.  Mam nadzieję że jeszcze się wyciągnął w górę??  Bo na ten moment maja może z 30cm .Mowa tutaj o tych trzech. 

Nadal podlewane woda z odpowodnim ph I nie widać braków.  

Lampa na 50% 45cm  od najwyższych szczytów.  Zakupiłem luksomierz i po przeliczeniu przez 0.017 daje nam ppfd . Na ten moment średnie ppfd to 350 . Ktoś się wypowie czy jest okej ? 

 

20240715_192513.jpg

20240715_192523.jpg

20240715_192554.jpg

20240715_192556.jpg

20240715_192559.jpg

20240715_192603.jpg

A warunki mają się tak . Chyba już czas wyrzuć nawilżacz? 

Screenshot_20240715_194112_Govee Home.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał około 500-600 ppfd. Tym bardziej że to auto i zaraz i tak zaczną kwitnac. Trochę jeszcze urosną do góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mooshrom dobra to tez tak zrobie .

Problem mam z rh . Wyrzuciłem całkiem nawilżacz.  Ale za oknem popadło i rh w pomieszczeniu i boksie 70% .. jakieś patenty na zbicie rh ? Osuszacz na ten moment odpada . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...