Skocz do zawartości
tralala

Foliak (Norththunderfuck, Royal Critical, Epsilon F1)

Rekomendowane odpowiedzi

@Boczelli Wmawiam sobie że tydzień... Wąsy już się zrobiły brązowe i pozwijane. Pod mikro są pojedyńcze mleczne pręciki ale to są pojedyńcze Sztuki... Obawiam się że nie dotrzymają zbyt długo z powodu pleśni, bo to już nie jest pytanie czy, ale w którym momencie... Tym bardziej że miałem już pojedyńcze ogniska które dokładnie usunąłem.

 

Tutaj fotka dla skali jak teraz to wygląda.

IMG_20240816_102452_429_103023.thumb.jpg.1d9d1abbd1c1acf832fefdd70f21605a.jpg

Nie chciałbym żeby to wszystko poszło w pizdu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli no właśnie mam tydzień, najpóźniej w sobotę wieczorem będę musiał kosić. Niestety druga połówka mi tego nie ogarnie... Nie zna się na tym kompletnie i by nawet nie zauważyła że Plecha wpadła na całego. 

Tak wgl. Jak oceniasz kwiaty? Ile może z tego wszystkiego być suszu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli na ten moment 16szt z tego 15 realnie przestawiające jakąś wartość 😅 jedna została podgryzniona u podstawy przez jakiegoś gryzonia i wlaczy o życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega pocieszam się że z moich spleśniałych miniaturek po tygodniu fajnego suszenia uratowałem 5g już takiego pół suchego, dziś zmieliłem na test dwa bobki i wydaję się ok, smak trochę gorszy ale całkiem przyzwoity, gorsze się trafiają. A ponad 90% poszło w śmietnik. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
11 minut temu, Boczelli napisał:

@WymiataczMega 40g z automata na oucie to dużo, 20g ze sztuki auto srednio wychodzi. 

Posadzisz sezony w przyszłym roku to bedziesz mial po 300g z krzaka jak zdążą dojsc 😅

Mam straszny problem z klimatem tutaj, w dzień potrafi być +30 a w nocy... 10 czasem 6 stopni taki outdoor przy kilku sezonowych krzakach to już wyzwanie... Potrzebują więcej czasu, chyba żeby je wpierw wegowac w domu pod lampą i wystawić pod folię tak koło 20 czerwca aż do pokazania się kwiatów i już później spod foli na zewnątrz niestety to wymaga gigantycznych doniczek chyba że postawić taki pół sezonowy namiocik i z pod lampy bezpośrednio w glebę.

Edytowane przez tralala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bliżej żniwa ♥️ niestety tak jak pisałem wcześniej z powodu pleśni będę musiał ciąć już w sobotę... Co będzie ich 85 dniem... trochę im brakuje i niestety nie nabiorą odpowiedniej mocy. 

IMG_20240820_162013_651.thumb.jpg.3e8cefd65552772fb10d3dfa5b045cb2.jpgIMG_20240820_162030_510.thumb.jpg.f05e0eb405f731b93cc8562f316b6c50.jpgIMG_20240820_162059_250.thumb.jpg.d6a9888ae6de4fbb9d63d83257a693e0.jpg

Druga sprawa to te wybarwienie na fiolet? Szczerze nie mam pojęcia czy to jakaś choroba, genetyka czy światło...

 

Za to ocukrzone są pięknie, zapach w namiocie aż dusi i na dłuższą metę człowieka zbiera na wymioty bo aż za dużo...

 

 

Pozdrawiam, hej! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Można powiedzieć że pierwsze koty za płoty. Ścianka jeszcze przyspieszyła - trichomy w większości mleczne, coraz więcej pleśni więc ratujemy co się da! 

 

IMG_20240822_104125_698.thumb.jpg.f4756ca5fae4c087a355646b0604d311.jpg

Teraz pytanie to trymowanie... Tak jest ok czy robię to źle? Porównując z kupnym to wygląda jakbym wycinał dużo za dużo 😅 w kupnym listki cukrowe są jedynie docinane na kształt a nie usuwane kompletnie tak jak starałem się zrobić tutaj...

 

 

Pozdrawiam, hej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, WymiataczMega napisał:

Listki cukrowe też są dobre.

No i właśnie teraz nie wiem jak to trymować, tak jak na pierwszym zdjęciu czy tak jak tu

IMG_20240822_130706_533.thumb.jpg.3ac9c75b41afd7b57f00e36360082a90.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...