Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

elo nie bylo mnie 2 dni na spocie i takie cos sie odjebalo co widac na zdjeciach, roslinka prawie cała wpierdolona został tylko 1 cały liść, a druga to totalnie rozjebana sama łodyga, poprzednio na tym spocie jak mialem roslinki 3-4 cm to tez cos je wpierdolilo w całości ze nic nie zostało, na roslinki mialem nalozone butelki z tylko małym otworem u gory dla wentylacji, podejrzewam ze są to chrząszcze bo jest ich w pizdu dookoła. Co moge z tym zrobić? pryskałem je jakimś srodkiem owadobojczym z castoramy.

448380774_1137820567429447_3480651730362757320_n.jpg

448480946_467937622490833_1892157686607112773_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

slimakow tam nigdy nie widzialem i roslinka byla przykryta butelka wiec nie ma chuja żeby tam wlazl, jest w ogóle szansa że krzaczek odżyje?

Edytowane przez skurwysyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żuki też są uciążliwe w ch...  Kup sobie Proszek Vigonez do zniechęcania mrówek i żuków.

Generalnie odnoszę wrażenie, że do tych roślin wszystkie szkodniki ciągną jak muchy do gówna.  Najpierw mrówki, żuki, ślimaki oraz inne tego typu małe żyjątka. Gdy uda się je przetrwać to pojawiają się myszy polne, kuny oraz inne gryzonie.  Następnie gdy roślina przetrwa to do gry wchodzą sarny, a na końcu przyjdzie dzik, który zryje cały spot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Kupa kupalski napisał:

Żuki też są uciążliwe w ch...  Kup sobie Proszek Vigonez do zniechęcania mrówek i żuków.

Generalnie odnoszę wrażenie, że do tych roślin wszystkie szkodniki ciągną jak muchy do gówna.  Najpierw mrówki, żuki, ślimaki oraz inne tego typu małe żyjątka. Gdy uda się je przetrwać to pojawiają się myszy polne, kuny oraz inne gryzonie.  Następnie gdy roślina przetrwa to do gry wchodzą sarny, a na końcu przyjdzie dzik, który zryje cały spot.

duże zwierzęta nie beda problemem bo doniczki sa okrążone gałęziami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Kupa kupalski napisał:

Żuki też są uciążliwe w ch...  Kup sobie Proszek Vigonez do zniechęcania mrówek i żuków.

Generalnie odnoszę wrażenie, że do tych roślin wszystkie szkodniki ciągną jak muchy do gówna.  Najpierw mrówki, żuki, ślimaki oraz inne tego typu małe żyjątka. Gdy uda się je przetrwać to pojawiają się myszy polne, kuny oraz inne gryzonie.  Następnie gdy roślina przetrwa to do gry wchodzą sarny, a na końcu przyjdzie dzik, który zryje cały spot.

 Mi dziadostwa nalazło do namiotu z 15szt zostało.... 10, to był moment wieczoram wszystko pięknie a rano...  Zostały łodygi, teraz na noc zakładam na roślinki butelki. Ogólnie coś ciężko mam tutaj, warunki dość paskudne... Wczoraj w namiocie maks 16stopni, w piątek temp. Spadła w nocy do 6... W Czwartek w nocy były u mnie 2 stopnie.  Jak widać nawet takie temperatury tego robactwa nie są w stanie przestraszyć.

Ale pieron wie co to się tam rozgościło, listki wyglądały jak odcięte, resztki leżały obok... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...