Jump to content
Dominika3

Jaki filtr węglowy pod wentylator kanałowy 125mm/190m3

Recommended Posts

Hejka Wszystkim :classic_smile:

Powiedzcie mi proszę bo chyba troszkę jestem już zdezorientowana.... Przerób filtra w końcu musi mieć większy przerób m3 niż sam wentylator, czy może być mniejszy? Wczoraj byłam w growshopie i gość mi powiedział że na tą powierzchnię i wentylator co mam starczy w zupełności filtr Can 75m3 bo ponoć te wentylatory kanałowe z marketów, castoramy itp w rzeczywistości nie mają niby takiego faktycznego przerobu jak podaje producent - no ok można się z tym zgodzić bo większość producentów zawyża produkty wiadomo dlaczego 😄 No ale praktycznie na każdym forum polecają zakup filtra o mocniejszym przerobie m3 niż sam wentylator. Dlatego teraz sama nie wiem jakiego filtra mam zakupić :classic_smile: Dodam że szukam też czegoś rozmiarowo małego bym nie musiała go dawać na wcisk :classic_wink:

Z góry dzięki za pomoc :classic_smile:

albo chciał wcisnąć wentylator bo akurat miał na stanie takie, ja bym jednak zastosował filtr z większym przerobem niż wentylator 

12 minut temu, Wiesiu napisał:

albo chciał wcisnąć wentylator bo akurat miał na stanie takie, ja bym jednak zastosował filtr z większym przerobem niż wentylator 

No właśnie nie wiem czy czasami nie został mu się taki jeden którego nikt nie kupił i może chciał i go wcisnąć. Czyli ogólnie lepiej jest kupić z większym przerobem? Też używacie filtrów z większym przerobem niż sam wentylator? :classic_smile:

Mam jeszcze jedno pytanko... Bo zastanawia mnie średnica filtra jak i wentylatora a konkretniej jak mam połączyć filtr z wentylatorem jeśli oba są tej samej średnicy? W moim przypadku 125mm. Muszę do tego zakupić jakąś specjalną przejściówkę?

8 godzin temu, Dominika3 napisał:

Mam jeszcze jedno pytanko... Bo zastanawia mnie średnica filtra jak i wentylatora a konkretniej jak mam połączyć filtr z wentylatorem jeśli oba są tej samej średnicy? W moim przypadku 125mm. Muszę do tego zakupić jakąś specjalną przejściówkę?

@Dominika3 luknij