Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@nolifesy na dole boxa masz te prostokątne otwory na rzepy to sa wloty pasywne, uchylasz je i przez nie wlatuje powietrze. Wyciag ma tylko wyciągac, podłączasz go do jednego rekawa na gorze lub w suficie.  Filtra węglowego nie podłączaj od razu tylko dopiero jak zacznie pachnieć, przedłużysz tym jego żywności 

 

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej wysokości umieścić lampę 100w na flo mniej więcej? I jeden wiatrak mieszający? Zeby dmuchał na szczyty czy bardziej w dół?

I jak zbić wilgotność na flo oprócz wyciągu na Maxa? Zostaje tylko osuszacz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, nolifesy napisał:

Na jakiej wysokości umieścić lampę 100w na flo mniej więcej? I jeden wiatrak mieszający? Zeby dmuchał na szczyty czy bardziej w dół?

I jak zbić wilgotność na flo oprócz wyciągu na Maxa? Zostaje tylko osuszacz?

ja swojego vipar spectre 600p na początku mam jakoś 30-40 cm nad szczytami 20-30% mocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zbić wilgotność w boxie? Tylko osuszacz? Wyciąg mam na maxa i jeden mieszak. Mam ponad 80% wilgotności na flo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nolifesy Piwnica to tylko i wyłącznie osuszacz i to porządny. Lampa zbyt dużo nie zmieni może 10%, wentylator i tak będzie wtłaczał wilgotne powietrze z piwnicy.

Ale nie zazdroszczę użytku osuszacza w takich warunkach jak piwnica, wodę to pewnie codziennie będzie trzeba wylewać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...