Skocz do zawartości
no1

Pytanie o oświetlenie dla 3 roślin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zastanawiam się nad lampa. Pomieszczenie jest dość duże ale planuje mieć 3 krzaki (być może jakieś dodatkowe rosliny). Zainteresowały mnie takie ledy:

Lumatek ats200pro - 373euro 

MarsHydro Ts1000 - 140euro

MarsHydro fc1500evo - 200euro

SpiderFarmer sf1000evo - 150euro

Pewnie ten Lumatek jest najlepszy ale nie ukrywam że nie chciał bym az tyle wydawać. Czy pomiędzy tymi trzema ostatnimi są jakieś wielkie roznice? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester pójdę pozniej, jeszcze przed meczem, na strych to zmierze i zrobie zdjecia

@Boczelli chce coś w miarę dobrego, zeby poswiecilo troche i też nie 720W. Na salacie to aż tak mi nie zależy  😉

@Leniwiec mars10, wiem, spamuja mnie bo mam ts600

@Tester 2,6x1,5 w najwyższym miejscu 1,7(w najwyższym bo to strych i jest skos,wiadomo) 

@Tester 

20240601_183849.jpg

20240601_183835.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@no1 kingbrite sa wersje  240 i chyba 320W i wieksze .Na taki metraz to jednak przydaloby sie tych watow troche. 

https://www.alibaba.com/product-detail/p_1600943474460.html?mark=google_shopping&src=sem_ggl&field=UG&from=sem_ggl&cmpgn=20549956494&adgrp=&fditm=&tgt=&locintrst=&locphyscl=9064377&mtchtyp=&ntwrk=x&device=m&dvcmdl=&creative=&plcmnt=&plcmntcat=&aceid=&position=&gad_source=1&gclid=CjwKCAjwjeuyBhBuEiwAJ3vuoaMiOGqPTdS_aXjHJOb-U_-235vppp8nVVKtckMUzkVtb0pAGFcS1BoCWPkQAvD_BwE

240W masz za 160e lub 320W za 210e tylko musisz sie z nimi ugadac na priv zeby ci wyslali z magazynu w DE zeby nie placic cla i kosztow wysylki i o jakis rabat tez mozna zapytać.

Moim zdaniem w tej cenie nic lepszego nie znajdziesz, wymagać za taki hajs tez nie ma co za duzo. Chcesz cos lepszego to bierz Mars Hydro lub Lunateka.

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Boczelli a skąd Ty od razu wiesz ze DE? Hahaha

No właśnie jeśli MH to ten fc1500 ale pytanie czy jest sens myśleć o lumateku jeśli w grę wchodzą 3 krzaki

Edytowane przez no1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
3 minuty temu, Boczelli napisał:

@no1 

Ludzie po 1 krzaku uprawiaja pod drozszymi lampami

Jak dla mnie to mogą pod laserami sadzic 😉

Edytowane przez no1
Chodzi o to czy jest sens dopłacać. Zawsze mogę zostać przy tych dwóch które mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może inaczej, macie jakieś propozycje ledow do 200-300e na takie pomieszczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...