Skocz do zawartości
Nefryt

3xPurple Lemonade + 1x Purple Kush (automaty)

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, Lady Green napisał:

@Nefryt te zdjęcia są z kwiatów czy z listków? Bo jeszcze sporo mają białych pistili. 

Raczej z kwiatów, czyli czekam jeszcze z tydzień 🙂
A jak z tym moim pytaniem odnośnie ścięcia częściowego topów i za jakiś czas ściąć resztę, dobry pomysł, czy raczej mogę "popsuć" krzak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nefryt Tak możesz, ale jak roślina się zachowa to już losowe, po ścięciu głównych szczytów pozostałe mogą dłużej dojrzewać od stresu. Ale wykonuje się takie manewry, raczej widziałem tylko w boxach ale nie widzę przeciwwskazań żeby robić to na outcie. Rób jak uważasz możesz też poprostu poczekać jeszcze tydzień wtedy te główne będą bardziej bursztynowe a pozostałe zdążą dojść do mlecznych. Pamiętaj że największą ilość THC mają trichomy mleczne, pojawienie się bursztynu zamienia THC w CBN przez co faza jest bardziej Kanapowa i bardziej relaksująca niż energiczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

97 dzień - trichomy dalej przezroczyste, no może delikatnie mleczne 🥛🍼

IMG_8743.jpeg

IMG_8742.jpeg

Trzeba czekać cierpliwie 😇

IMG_8741.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

104 dzień minął, czekać jeszcze, czy ciąć, bo mleczne to one nadal nie są 🤔 a podlewam już ponad 2 tygodnie sąmą wodą bez nawozów. Zdjęcia z trzech krzaków, górne partie topów.

IMG_8792.jpeg

IMG_8791.jpeg

IMG_8790.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 07/07/2024 o 18:17, Nefryt napisał:

97 dzień - trichomy dalej przezroczyste, no może delikatnie mleczne 🥛🍼

 

IMG_8742.jpeg

Trzeba czekać cierpliwie 😇

 

Jak widzę tego fioletowego skurwysynka to aż mi się zachciało na przyszły rok pobiegać jak beduin po pustyni z wiadrami wody ;D na fotach aż w czerń wchodzi.

Edytowane przez Cykacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Cykacz napisał:

Jak widzę tego fioletowego skurwysynka to aż mi się zachciało na przyszły rok pobiegać jak beduin po pustyni z wiadrami wody ;D na fotach aż w czerń wchodzi.

Dobre 😂

To jak ciąć już, czy czekać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że moje krzaki i ich trichomy przechodzą z przezroczystych od razu w bursztynowe, bo nie widzę tego mlecznego koloru 🍼

Chyba trzeba myśleć już o ścince, bo nie mam co dłużej czekać, żeby nie popsuć plonów 🪻

IMG_8824.jpeg

IMG_8823.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 113 dniach ściąłem wszystko 🔪

Część trichomów już brązowa, trochę mlecznych i były też przezroczyste jeszcze, ale wydawało mi się, że nie ma co dłużej czekać…chyba 🙄 zresztą teraz nie ma już to jakiegokolwiek znaczenia 🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą być, ale najgorsze, że nie ma czym się pochwalić, bo ściąłem i nie miałem czasu po trymować wszystkiego i wszystko leży na strychu na kartonie i schnie bez mojej kontroli z powodu braku czasu… mam nadzieję, że uda mi się wieczorami opanować temat jak wszyscy pójdą spać, bo mogę działać tylko na strychu po cichaczu 🥲

Mam aktualnie 23 st i 57% wilgotności, przewiew jest. Zobaczę co będzie z tego…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No i chyba będzie lipa bo plony schną niestety bez mojej kontroli i pewnie dzisiaj będę pakował do słoików, bo się robi siano, ponieważ przez 3 dni mam w pudełku na strychu niestety 36 st i 36% wilgotności (2 wiatraki oczywiście wymieniają powietrze), a nie mam gdzie tego w domu suszyć żeby temp. była niższa. Może w słoikach jak będę otwierał codziennie tą wilgotność wróci do odpowiedniej…

Edytowane przez Nefryt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...