Skocz do zawartości
Nefryt

3xPurple Lemonade + 1x Purple Kush (automaty)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć !

Prośba o ocenę, czego brakuje, co dodać, co zmienić ?

Roślinki mają 46 dni, pH wody sprawdzane, cal-mag stosuje, biobloom+biogrow dodaje i biohumus, ziemia była podmieniana, do dołka dodałem końskiego towaru + trochę ziemii z pod pieczarek.

IMG_8279.jpeg

IMG_8278.jpeg

I jeszcze ostatnie pozostałe.

Zacząłem trochę je trenować, żeby słońce dotarło do innych partii krzaków.

IMG_8277.jpeg

IMG_8276.jpeg

IMG_8275.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo sam biobloom + biogrow (mniejsza ilość, ale zawsze też dodaje) to za mało ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzisiaj 63 dzień mija, czy jeszcze dawać jakiś nawóz, czy tylko woda i ewentualnie calmag ?

Na dwóch z czterech krzaków końcówki liści zrobiły się żółte, a podlewam tym samym,  macie jakieś pomysły, czy zostawić to już w spokoju ?

IMG_8381.jpeg

IMG_8379.jpeg

IMG_8378.jpeg

IMG_8377.jpeg

I jeszcze parę fotek, może pomogą w ocenie kondycji 

IMG_8375.jpeg

IMG_8374.jpeg

IMG_8373.jpeg

Edytowane przez Nefryt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Boczelli napisał:

@Nefryt za duzo azotu. Po co calmag? Daj im samo pk. To dopiero poczatek kwitnienia i kolejne kilka tygodni do konca

A co polecacie, żeby było tylko PK bez azotu, miałem podlać znowu biobloom biobizz'a, to za słabe będzie lub za mocne, bo ma azot ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzięki za porady - poszukam dzisiaj jakiegoś nawozu PK w ogrodniczym na szybko, chyba że nie będą mieli to coś zamówię.

Czyli jeszcze tak 2-3 tyg. według Was krzaki potrzebują na kwitnienie, bo teoretycznie te automaty powinny "dojść" w 9 tygodni ?

A przypalone końcówki to nie będzie przypadkiem nadmiar fosforu ?

Edytowane przez Nefryt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie zamówiłem Plagron PK 13-14 + na próbę Atami BLOSSOM BUILDER B`CUZZ. Jutro powinna być dostawa 🤩

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 04/06/2024 o 14:02, Nefryt napisał:

Czyli jeszcze tak 2-3 tyg. według Was krzaki potrzebują na kwitnienie, bo teoretycznie te automaty powinny "dojść" w 9 tygodni ?

A przypalone końcówki to nie będzie przypadkiem nadmiar fosforu ?

Mogę poprosić o odpowiedź ? 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nefryt raczej nadmiar azotu i lekko ją popaliło, na razie nie wygląda aby czegoś potrzebowała, automaty średnio na oucie rosną 90-100 dni od kiełka do ścinki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym @Boczelli

Dzięki za odpowiedzi 👌

Czekam moje zamówione (dopalacze) dla krzaków i wrzucę focie, żeby porównać stan przed i po tygodniu od podlania, bo chyba po takim czasie powinno coś już widać, czy nawozy działają 💥

A, czy teraz jakiś trening im zastosować, żeby podwyższyć plony, czy już nie ma sensu i lać tylko nawozy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko, czy te nawozy (Plagron PK 13-14 i Atami Blossom Builder) wymieszać w tej samej bańce i od razu podlewać tym roztworem ?
Pytam się, bo nie chciałbym przesadzić z nawozami, żeby znowu nie popalić roślinek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...