Skocz do zawartości
duone

Pierwszy growbox

Rekomendowane odpowiedzi

co tańsze, czyli ten CFL na pierwszy według Ciebie by dał radę ? jeszcze myślałem nad złożeniem sobie zestawu ale słabo sie na tym znam i czy jakoś znacznie cenowo by mnie taniej wyszło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@duone pojedynczo to by cię drożej wyszło, na 4 automaty dał by radę CFL ale HPS był by mocniejszy i więcej plonu trochę mógł byś ściągnąć z HPSa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@duone może i byś upchnął ale poco? jak np z 4 roślin możesz ściągnąć tyle co z 20.Wyobraź sobie małą powierzchnie boksa taką na 4 rośliny, gdy podrosną to cała powierzchnia będzie zarośnięta, i teraz wyobraź sobie jak byś posadził z 20 roślin, co to da? gdzie one się pomieszczą? będzie taka sama powierzchnia zieleniny jak przy 4 roślinach, więc nie ma sensu upychać na siłę jak najwięcej roślin bo to nie zwiększy plonów, sadzisz tyle na ile powierzchnia pozwala 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra chłopaki. Ja nakreśliłem poglądowo jakby to miało wyglądać. Rzuci ktoś okiem? 

gb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją przygodę zacząłem dopiero miesiąc temu i być może nie można porównywać naszych boxow chociażby ze względu na różnice wielkości (32x32x80), ale wydaje mi się że nie potrzebujesz takiego silnego wentylatora wlotowego. Podejrzewam, że wystarczy zwykły wlot pasywny, ale jeżeli mam już coś doradzić, to u mnie sprawdza się wentylator wlotowy 600 rpm 12 albo 14cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Paczka12

Niestety już po ptokach. Kupione. Ale za to fajnie się kręci. Aż obudził się we mnie mały chłopiec ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Bimbrownik

Chciałem dać 6k, bo rozumiem że na flo musiałbym i tak dać mniejszą barwę, czyli kupić inne.

Co to 2700-3,5kk zmienia? Rozumiem, że mógłbym dać je i na grow i  na flo?

Ok, już kapuję. 

 

 

 

Edytowane przez Aron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...