Skocz do zawartości
WymiataczMega

2x PINEAPPLE EXPRESS, 2x ACAPULCO GOLD sezony

Rekomendowane odpowiedzi

@WymiataczMega czytam wczoraj o ziemiorkach bo gdy usuwalem blumat zaczelo tego latac od groma. Wszedzie pisze, ze nicienie sa zdecydowanie skuteczniejsze bo maja 100% skutecznosci w usuwaniu ziemiorek. W przypadku olejku roznie to bywa a przynajmniej u mnie tak bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka @WymiataczMega Ja kupiłem lepy, ale mam ich po 2 na doniczkę, setki ziemiorek, i tylko kilka na lepach xd Nauczyłem się je sam łapać, bo mam teraz kermazyt, i jak podlewam wszystkie wylatują 🤣🤣🤣 biorę w jedną rękę konewkę, a w drugą lep, i jedna ręką podlewam, a druga je łapie xd Zauważyłem poprawę, ale staram się z nimi dogadać żeby mi korzenia tylko nie skubały 🤣🤣🤣

A na te nicenie uważajcie, bo to dla człowieka nie są przyjaciele 🙂 Są kurestwa małe, a mogą zaatakować człowieka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers na ziemiorki stosuje sie inne nicienie, takie ktore sa nieszkodliwe dla czlowieka.

@moonka @WymiataczMega @Adi_ejol powiem wam, ze uzylem tych nicieni u siebie i po kilku dniach bylo ich mniej. Ale teraz jest ich znow od groma, dam im jeszcze troche czasu bo nicienie niby zyja do miesiaca. Jak nie to pierdole pale boxa z tymi kurwami 😈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega @Boczelli Myślałem że to te same, miałem kiedyś kobitę co miała ostre zapalenie wyrostka właśnie przez nicenie, i prawie zeszła, w stanie krytycznym z zapaleniem do szpitala trafiła.

Tak szczerze nie ufam temu olejkowi, tak więc postaram się zaprzyjaźnić, i z muszkami żyć w zgodzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers tez kiedys tak myslalem 😅

Ty to sobie zmienisz ziemie i umyjesz boxa po grow i po sprawie. Ja juz mam taka fajna ta glebe ze szkoda jej wymieniac bo z uprawy na uprawe jest coraz lepsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli Pojebało cię że boxa będę mył, na dworze też dużo bakterii, i mikroorganizmów a jakoś rosną, ja w pokoju mam jeszcze 8x ziemię z korzeniem z poprzedniego grow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@MiraiiNikki Napewno spróbuję, dzięki za info w tym grow już bez sensu, ale następnym razem będę próbował ziemią okrzemkową walczyć, bo podobno ten olejek może się odłożyć w ziemi, a roślina jest w stanie go przetransportować do topów, i gdzieś tam czytałem że ma to wpływ na smak, a już sam dobrze wiesz jak to kurestwo jebie, do tego podobno trzeba uważać żeby korzenia nie zadusić 

Pozatym u mnie lata teraz sporo, i mam jakieś drobne plamy na liściach możliwe że od tych muszek właśnie, ale sądzę że nawet taka armia jak u mnie będzie miała ogromny problem zabić mi jakąkolwiek roślinkę.

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Prepers Możesz użyć i teraz, tylko problem będziesz miał taki, że pewnie ziemia już zbita od podlewania na wierzcu i ciężko by Ci było wymieszać. A myk z tą ziemią jest taki, że ona posiada w sobie kryształki, które wchodzą pomiędzy pancerz tym kurwom larwom i się zacierają i giną w męczarniach. Dorosłe osobniki wyłapujesz na lep, a tą ziemią zabijasz larwy. Dostaniesz ją w każdym ogrodniczym raczej. Obsypujesz powierzchnię i dobrze wmieszać w ziemie tak na 2-4 cm i podlewasz.
Dodatkowo tej ziemi można dodawać już na samym początku jako mieszanka do głównej bazy ziemnej. Ponoć bardzo dobrze wpływa na przyrost masy łodyg oraz antygrzybicznie i bakteryjnie. Nie jest w ogóle inwazyjna dla rośliny ani człowieka. Niektórzy lekarze nawet zalecają spożyć łyżkę takiej ziemi okrzemkowej raz na jakiś czas. wypędza dobrze  pasożyty i robaki z ludzkiego organizmu. ^^ 

Edytowane przez MiraiiNikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega duże przerwy między węzłami są charakterystyczne dla męskich? Bo u mnie jedna też tak rosła 

Dobra rzuciłem okiem i jednak u mnie nie było aż takich dużych przerw 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...