Skocz do zawartości
WymiataczMega

2x PINEAPPLE EXPRESS, 2x ACAPULCO GOLD sezony

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień 61

 

Siema.Jest należycie haha😎 topki puchną w oczach. Dostały 6l wody z bloom 3ml/l, topmax 3ml/l. pH podbiłem z 6,3 na 6,7. Liczę że po tym zabiegu polecą jeszcze lepiej 💪🔥💚. Udanej niedzieli życzę 👊

 

 

IMG-20240714-WA0001.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od piątku dziewczyny zostawiłem bez opieki. W ogóle nie przygotowane na tak długą rozłąkę 😱. Jak mi się uda to wieczorem do nich wrócę . Już nie będą takie kolorowe 🫣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moje w fazie weg zostawiłem na 3 dni same z tym że podlalem fest przed wyjazdem i nic takiego się nie stało. U ciebie jest inaczej bo one potrzebują już papu i szybko reagują na zmieniające się warunki ale myślę że nie będzie tak źle trzeba być dobrej myśli. Zależy też jaka wilgotność była w boksie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 69

 

Liczę na to że przesuszenie nie zaszkodzi a pomoże dziewczynom🤞. Podlewałem je wczoraj po ciemku😅. Kolejne podlanie dostaną końskie dawki papu w nagrodę. Pozdrawiam 👊

 

 

IMG_20240722_112657.jpg

IMG_20240722_112736_HDR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Rośliny dostały po 2 litry wody na głowę. W tym bloom 3ml/l, topmax 6ml/l. pH 6,9. 

Gdy otwieram namiot czuję same tropikalne zapachy🍍. Pineapple express ładnie szroni natomiast Acapulco się ociąga. Pozdrawiam 👊 

 

IMG-20240724-WA0006.jpg

IMG-20240724-WA0008.jpg

IMG-20240724-WA0007.jpg

IMG-20240724-WA0009.jpg

IMG-20240724-WA0010.jpg

IMG-20240724-WA0011.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@WymiataczMega wiem wiem ale nigdy go nie uzywalem. Jesli to pierwsze podanie pk to dal bym tak jak pisze producent. Nastepnie obserwacja i korekty ilosci pk w nastepnych podlaniach. Ja wychodze z zalozenia, ze wole polac wiecej niz mniej🙃 a co do pk... jesli chcesz fajnego boostera to polecam atami bloombastic w wersji bio. Mialem go wczesniej a obecnie jechalem na BAC. Na atami + herbatka topy byly bardziej zbite niz przy obecnym grow gdzie lalem BAC w dawkach x3 a atami trzynalem sie dawek producenta

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to wygląda. Możesz napisać ile roślinki mają wzrostu? Dużo zostaje ci miejsca w boxie? Już chuja wyżej nie pójdą za wiele co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...