Skocz do zawartości
Kumpel

Sweet Gelato x Panty Punch Auto

Rekomendowane odpowiedzi

A wygląda to tak, zaaplikowałem zestaw od biotabs zgodnie z tabelką 

IMG_20240527_222244.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kumpel Co sie stało, że poległa? Moje po przesiadce do donic 9L byly praktycznie takie jak twoje i dostały po litrze na łeb 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi_ejol sam chciałbym wiedzieć, od początku była najsłabsza, albo za dużo wody albo za dużo światła. Pierwsza uprawa to co prawda z bólem ale odpuściłem ją, nie rosła już w ogóle

@Adi_ejol jak im teraz świecisz? I jak podlewasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi_ejol ok to i ja tak zrobię, ile miały dni jak więcej mocy dałeś? Nie chcę ich za wcześnie po przypalać 😅 moje mają 2 tygodnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kumpel a ja chyba przed przesiadka dałem tyle żeby trochę temperaturę zwiększyć, chuja im było, rosły jak widać w relacji, w normie na pewno a czy mogło być lepiej? Nie wiem bo nie mam doświadczenia xd w mojej relacji możesz znaleźć nieocenioną pomoc chłopaków z forum, pewnie będzie wiele odpowiedzi na pytania ktorych jeszcze nie zadałeś 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi_ejol czytałem jak rozkminialiscie lst, zajrzę jeszcze nie raz bo mamy podobny czas to zawsze jakaś wiedza wpadnie 😆 jutro dam im więcej mocy, niech rosną 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli ok, to dobrze bo myślałem że kicha i będę musiał pk od biotabs zamówić. Rozumiem że dawkowanie i czas tak jak na tabelce? Bo biotabs pk tea podaję się w 3 tygodniu a ten w 5. Jeżeli tak to do 5 tyg. Podaję sama wodę bo supli od biotabs cały zestaw już dostały 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli @Boczelli jak to się skończy to zamówię od biotabs, mogłem od razu tak zrobić ale no już jest jak jest. No dobra to tak zrobię, i dam Update w przyszłym tygodniu ✌️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli a ile tego pk zaserwować? Na opakowaniu pisze 1ml na 2 litry wody. Całe 2 litry to chyba trochę za dużo czy nie ? Mają dopiero 2,5 tygodnia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziemia profesional, rośliny 2,5 tygodnia i walisz im już takie ilości wszystkiego ? To albo ta ziemia jest chujowa, albo zaraz będzie po roślinach 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Kumpel napisał:

Na opakowaniu pisze 1ml na 2 litry wody. Całe 2 litry to chyba trochę za dużo czy nie ?

To jest dawkowanie..... 1ml/2litry.... jak potrzebujesz 1litr to 0,5ml itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli nie doczytałem jak pisałeś 2-3 tyg "flo" mój błąd 😅 teraz wszystko jasne 👌

@Leniwiec nie nie, jeszcze nic nie dostały prócz nawóz od Biotabs. Z tym pk nie doczytałem posta i myślałem że to już czas na to. Ale już wiem że za wcześnie ✌️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś od czego takie plamki na liściach? Czegoś za dużo lub za mało? Ja mam wrażenie że mam za mocny mieszak i to on powoduję takie plamki. Co dziwne Tylko na jednej 

Lampa 40% na wysokości 45cm

IMG_20240530_105625.jpg

IMG_20240530_105634.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kumpel u mnie wentylator jest okolo 1cm od rosliny i dmucha centralnie w nia wiec wstpie aby to od mieszaka.  Jednak nie powiem Ci od czego to bo jak dotad nie mialem takich przypadkow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...