Skocz do zawartości
Zycienamaxa

Sezon 2024 Maroc Critical Kush i gratisy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych rolników w sezonie 2024😉
W tym sezonie stawiam tylko na sezonowe odmiany  a będą nimi Maroc od femele seeds critical kush od beners farm i 5 gratisowe pestki nie pamiętam jakich wrzucę później przy okazji aktualizacji😊 
Spot został przygotowany w połowie lutego ziemia spotowa z dodatkiem perlitu obornika bydlęcego i kurzego
Dziś pestki poszły do doniczek po uprzednim 48godzinowym moczeniu 
Planuje wszystkim panienkom zrobić toping w dniu przeprowadzki na spota czyli za jakieś 3-4 tygodnie a tym czasem siedzą w boxie pod lampa spider farmer sf-1000 
Zachęcam do aktywności pod postem😉 Elo mordy🫡

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Boczelli napisał:

@Zycienamaxa dawaj foty ze spota, bedziemy obserwowac

Foty spota będą w dniu przeprowadzki czyli za jakieś 3-4 tygodnie a tym czasem wrzucę jak wykiełkują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemano farmerzy 

Dziewczyny wykiełkowały i dość mocno się powyciągały bo za wysoko panel był dlatego musiałem wykopać siewki i zakopać je spowrotem głębiej...

Ogólnie to tyle bo co tu się rozczulać 😁

Dwie jeszcze czekam ale raczej już nie wykiełkują😔

20240515_182147.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakiś cud po 9 dniach od wrzucenie pestki do ziemi ona postanowiła że dopiero dzisiaj wykiełkuje😅

20240524_182114.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Zycienamaxa napisał:

To jakiś cud po 9 dniach od wrzucenie pestki do ziemi ona postanowiła że dopiero dzisiaj wykiełkuje😅

20240524_182114.jpg

Na wakacjach była dziewczyna ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z gratisowych panien wypuściła dziwny liść🤔 więc postanowiłem że go upierdole bo nie podobał mi się😉😁

20240526_124806.jpg

20240526_124841.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zycienamaxa wyglada na to, ze byla zmutowana. W tym momencie masz dwa glowne szczyty bo zrobiles jej taj jak by topping chociz natura zrobila to chyba juz przed toba i stad taki dziwny lisc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka pójdzie w takim razie i drugi toping przed wysadzeniem na spota😉 liść chciał być szczytem ale coś nie pykło to go ujebalem po co ma tracić energię roślina na liść bez przeznaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24/05/2024 o 18:27, Zycienamaxa napisał:

To jakiś cud po 9 dniach od wrzucenie pestki do ziemi ona postanowiła że dopiero dzisiaj wykiełkuje😅

20240524_182114.jpg

Jeśli kilkujesz bezpośrednio w glebie to i czasem 2 tygodnie trza poczekać aż sie pokaza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 dzień od wykiełkowania, jeszcze 2 tyg i koniec wakacji w boxie😊

20240528_181519.jpg

@Growmix kielkuje w glebie ale Nasionka zawsze moczę wcześniej 48h aż pękną 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

22 dzień życia 

Panny powoli zaczynając nie mieścić się w boxie ale jeszcze nie wiedzą że za 3-4 dni czeka je ogromny stres czyli toping i przeprowadzka na spota😁 zobaczymy jak w tym sezonie się popiszą do tej pory zero nawozów sama woda gdyby kogoś interesowało😉 

20240605_175019.jpg

Edytowane przez Zycienamaxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dziewczynki poszły na spoty niestety nie zrobiłem fot bo telefon zapomniałem z auta za dwa tygodnie wpadnę do nich to coś porobię a tym czasem muszę zadbać o klony😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega tak ogólnie to pierwszy raz robię klony i nie wiem co z tego wyjdzie🤣 ale jeżeli sie przyjma to i tak jebne je gdzies w pola i nie będę o nie dbał przyjadę tylko zebrać co będzie bo na nich mi nie zależy a szkoda zmarnować bo i tak toping musiałem zrobić😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...