Skocz do zawartości
Mooshrom

Pierwsza uprawa DE Zkittlez+Purple Punch Auto

Rekomendowane odpowiedzi

Oj coś nie dodało zdjęć a ja zadzumilem 😅. A odnośnie nawadniania no to chciałem coś pokabinowac. Słyszałem że do bio nawozow nie stosuje się blumatow ale nie wiem ile w tym prawdy.

IMG_20240626_203220.jpg

IMG_20240626_203300.jpg

IMG_20240626_203309.jpg

IMG_20240626_203326.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja. Zkittelz ścięty 3 dni temu trichomy mleczne nie ma dużo tego niestety ale ładnie oszronione. Dam znać ile wyszło jak wyschnie. Purple Punch jeszcze rośnie dostaje sama wodę pojawiła się jesień myślę że jeszcze kilka dni i też zostanie ścięty. O wynikach dam znać 🙂 bez szału ale pierwsza uprawa kolejna mam nadzieję że będzie lepsza 🙂

IMG_20240708_172752.jpg

IMG_20240708_172746.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiem, miałem i po 70% muszę kupić osuszacz koniecznie bo bez tego słabo. Przy weg to żaden problem utrzymać wilgotność ale już tak żeby było 50% to jest ciężko. Pod koniec miesiąca coś kupię mocniejszego i tyle. Powoli uzbieram sprzęt. 3 nowe roślinki rosną w siłę na razie nie będę się rozpisywal bo nic ciekawego się nie dzieje jakoś w 3 tygodniu weg wpadnie LST ale chcę je tym razem konkretnie poskładać to będzie taki eksperyment 😄 zawsze coś ciekawszego niż standardowa uprawa 🙂

Edytowane przez Mooshrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zkittelz wyszło około 30g bez szału jeszcze na pewno podeschnie to zostanie ze 25g ale dobre i to. Zapach taki cytrusowy jak płyn do mycia naczyń 🤣. Purple Punch jeszcze się suszy 😉 tam na pewno będzie więcej bardziej zbita jest.IMG_20240710_214403.thumb.jpg.48377fcecde93568132189760de24cf9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...