Skocz do zawartości
Mooshrom

Pierwsza uprawa DE Zkittlez+Purple Punch Auto

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za odpowiedzi. Z tego wynika że te nawozy to naprawdę woda.... Może dla początkujących są ok bo ciężko z nimi przesadzić kierując się tylko tabela z ich strony. Na następną uprawę kupię coś konkretnego i nie musi być tanie, aby działało jak trzeba. Będę dawał znać jak zareagowały.👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to biobiz czy biotabs nie ma znaczenia, roślina dochodzi, będzie umierać, będzie pokazywać niedobory, biotabs wydaje się być bardziej „koncentratem” ale używam tego i tego mimo dawek 10ml blooma czy 10ml PK na litr co podlanie 2x dziennie dalej pokazują  że są głodne. Jedynie sezony które jescze nie są przełączone a dostają Pk  pokazują mi nadmiar P i K 

śmiało możesz dawać dawki 8/10ML na litr od biobiza 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. No tu chodzi że nie mam wyczucia jeszcze ale następnym razem będzie lepiej, tu potrzebne doświadczenie 🙂 Jeszcze mam trochę czasu to 49 dzień od wyjścia z ziemi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Mooshrom napisał:

Czy to normalne z zkittelz? IMG_20240618_185218.thumb.jpg.932cae0c5e21798d2cc6f16834c46b11.jpg

To normalne jak u każdej innej odmiany urosła lub obniżyłeś lampę ^^ podnieś ją trochę i liście wrócą do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mooshrom napisał:

@Boczelli fajnie jakby całkiem takiego kolorku nabrała 🙂@Tatito

Bardzo ładny kolor bardzo podobny do światła stąd inna diagnoza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli 🙂@TatitoJuz widać że zwiększone dawki nawozów wstrzymaly żółknięcie liści, roślina nabiera kolorów. Myślę że to dlatego że przywalilem im dosyć mocno lampa i szybko wyciągały składniki odżywcze z ziemi. Pewnie jakbym miał taką 100w lampę to nie było by takiego problemu 😅 następnym razem będę robił "kociołek panoramiksa" i dostaną porządną dawkę nawozów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 23/31

Aktualizacja. Mam nadzieję że jeszcze maks 2 tygodnie i będą gotowe bo mam wyjazd... 

IMG_20240621_201045.jpg

IMG_20240621_201140.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli no to mnie nie pocieszyles 😅 zkittelz jest oszroniona jak choinka na święta ale nie jestem w stanie określić czy trichomy są przezroczyste czy mleko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...