Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@Boczelli Kupiłeś jak ja odchodzę od FB xd, Wkurwia mnie nie stabilność genów, każda jest duża, i dobra, ale jak trafisz smak co ci leży w chuj, to zazwyczaj jedna, a reszta też dobra, i syta, ale akurat nie w twoim guście... Zobaczymy jak z tą, ale na 9 gorilli cookies trafiłem 3 porządane, i na 4 wedding chesse cake 1 xd 

Następne grow zrobię sezony GG#4  X8 chyba na advedanced nutriens pro secie, znasz amnesia sedes? Miałeś jakieś rośliny od nich?

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to wyglada na chwile obecna. Trwa walka z ziemiórkami i wadliwym sprzętem, ale jakoś tam sobie rosną powoli. Jedna straciła juz głowę, reszta za kilka dni.

 

20240520_185609.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega jesli to nie pomoze to zostaje zaprzyjaznic sie z ziemiorkami i jakos tolerowac ich obecnosc😂 u mnie caly czas cos lata i juz nawet nie staram sie tego wylapac. Raz, ze z braku czasu a dwa nie widze aby robily duze spustoszenie wiec daje sobie spokoj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega olejek neem juz byl lany, lepy w ilości 5szt wisza w roznych miejscach jak widac. Ciezko z nimi walczyc jak ziemia jest ciagle wilgotna dzieki Blumatom, ale cos za cos. Jeszcze sprobuje ziemi okrzemkowej, a jak nie pomoze to tak jak pisal @moonka sie z nimi zaprzyjaźnię 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katalog to katalog. Ja niedawno znalazłem katalog Plagrona co mi kiedyś musieli przysłać i całego od deski do deski przeczytalem... nawet dwa razy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...