Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Pancio98 napisał:

Co masz na myśli pisząc o między węzłach ?

Że odległości pomiędzy nimi są zbyt krótkie, szczególnie w wyższej partii rośliny. 

 

9 godzin temu, Pancio98 napisał:

Według Ciebie główną przyczyną karłowatości mogła być lampa ?

Dokładnie jej odległość i ustawiona moc.

Do tego dojdzie prawdopodobnie źle rozwinięta bryła korzeniowa, przez za małe donice,może też źle podlewasz.

Pierwsze koty za płoty, weź sezon nie automat i się baw i ucz na kolejny raz. Pozdro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Grzechoczący Grzechotnik napisał:

Że odległości pomiędzy nimi są zbyt krótkie, szczególnie w wyższej partii rośliny. 

 

Dokładnie jej odległość i ustawiona moc.

Do tego dojdzie prawdopodobnie źle rozwinięta bryła korzeniowa, przez za małe donice,może też źle podlewasz.

Pierwsze koty za płoty, weź sezon nie automat i się baw i ucz na kolejny raz. Pozdro 

Ja moje pierwsze przez PH zabiłem ;d Ale tu jak chłop po 20-30 cm nad szczytami trzymał to wiadomo co poszło nie tak + chyba za mało wody co na swoim pierwszym grow też zjebałem bo bałem się ich podlewać xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema od ostatniego wpisu dużo się nie zmieniło ponieważ już za pózno na radykalne zmiany (zjebałem) na początku 😞 .Kupiłem urządzenie do mierzenia ph wody jak doradził @Kupa kupalski dzieki 😄 ph 7.70 więc lipa będę musiał zakupić coś do zbicia ph. Doszedł mi również Topmax od biobizz tylko teraz nie wiem jak to dawkować, ponieważ każda roślina jest słabiej lub mocniej rozwinięta w dodatku niebyło żadnej ulotki z dawkowaniem. Poszukałem na necie i bodajże idzie 1ml topmaxa na 1l wody pózniej 4 ml na 1l. Jak byście to dawkowali ? Mam również pytanie co do liści wiatrakowych ponieważ w jednej pannie zasłaniają niektóre szczyty (jest bardzo zbita na dole) co powinienem z nimi zrobić ciąć ? 

IMG20240525190530.jpg

IMG20240525190546.jpg

IMG20240525190603.jpg

IMG20240525190612.jpg

IMG20240525190615.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 25/05/2024 o 19:50, Pancio98 napisał:

 dzieki 😄 ph 7.70 więc lipa będę musiał zakupić coś do zbicia ph.

Nie musisz niczego kupować,  ph możesz zbić octem. Ewentualnie kup nawóz Bio-grow wtedy będziesz miał dwa w jednym, czyli nawóz oraz zbicie ph/

Edytowane przez Kupa kupalski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...