Skocz do zawarto艣ci
Wojmax

|AUTO| Zkittlez Gelato, Banana Purple Punch, Cherry Cola, Strawberry Pie, Orange Sherbet, Purple Punch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! Nowy projekt bo na lato wypadalo by cos miec 馃檪

Pestki:聽Dutch Genetics - Zkittlez Gelato Auto;聽聽Fast Buds - Banana Purple Punch Auto;聽聽Fast Buds - Cherry Cola Auto;聽聽Fast Buds - Strawberry Pie Auto聽

Plan malo skomplikowany, wsadzam czekam 10/12tyg i sie ciesze owocami:D Mam jednak pewne watpliwosci, ze wzgledu na fakt iz jest to moja pierwsza uprawa z roslinami automatycznymi, za kazdym razem mialem fotoperiody.聽

Przez pierwszy tydzien ledy wlaczone 24/7, po pierwszym tygoniu przelaczam na 20/7 i trzymam je tak do 5/6 tygodnia okolo 50/60cm nad roslinkami, na flo znizam do 30cm i mooooze zmieniam swiatlo na 19/24.

Jak na razie mam dwie sytuacje ktore musze rozwiazac:

1. Czy wsadzac do boxa o wym. 0,4*0,4*1,40cm 6 automatow czy 4, czy nie bedzie za ciasno i czy paradoksalnie jesli te 4 beda mialy wiecej miejsca, zaowocuje to wiekszym plonem (po tygodniu wybralbym 4 najsilniejsze, a reszte wyrzucil), czy myslicie ze to dobry pomysl, czy warto jednak dac szanse calej sz贸stce, bedzie troche ciasno ale dadza rade?

2. Czy wedlug was nawozy ktore posiadam/mam zamiar kupic, wystarcza i聽sa odpowiednie, czy nalezaloby wzbogadzic troche moj asortyment:聽

-Power Roots

-Alga Bloom

-Alga Grow/聽Sugar Royal聽 (zastanawiam sie nad zakupem jednego z nich)

-PK 13-14

Wszystko od firmy plagron

Ps. Za pare dni wrzuce pierwsze foty:)

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

@Wojmax jak dobrze to rozegrasz to z 4 szt zbierzesz tyle samo albo wiecej niz z 6 na tej powierzchni.

Dokup na pewno alga grow i green sensation, a jak chcesz zwinwestowac to wez caly zestaw od plagronu.

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Siema, postanowi艂em zmie艣ci膰 5 ro艣linek, od 1maja s膮 w ziemi, lampa jest w艂膮czona 19/24h i jest oko艂o 50cm nad szczytami, prezentuj膮 si臋 nast臋puj膮co:

Messenger_creation_cb26c084-7b5d-404c-9912-bfe175075c8e.png

My艣licie 偶e ju偶 czas zacz膮膰 la膰 pk13/14 (min臋艂o 4tyg) i wogole jak my艣lcie ile jeszcze to mo偶e potrwa膰, pierwszy raz robi臋 automaty, zawsze robi艂em fotoperiody, wi臋c jest to dla mnie inna sytuacja i nie mam do艣wiadczenia, temperatura waha si臋 mi臋dzy 20/22掳 w nocy a 26/30掳 w dzie艅, wiem 偶e za du偶o w dzie艅 dlatego staram si臋 sch艂odzi膰 pomieszczenie wk艂adaj膮c do namiotu pude艂ko z lodem, przez temperatura si臋 stabilizuje na odpowiednim poziomie, plus ciemnia jest od 11 do 16, 偶eby si臋 nie nagrzewa艂y jeszcze bardziej.

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Wojmax Ja to si臋 na twoich nawozach wcale nie znam, ale w przypadku bio bizz ju偶 bym nawozi艂 automaty npk聽

Troch臋 ma艂e s膮 jak na sw贸j wiek, by艣 wsadzi艂 4 czy 3, i tak podejrzewam 偶e wysz艂a by ci ta sam膮 ilo艣膰 na tej powierzchni聽

@Boczelli o nie zauwa偶y艂em ciebie, jak zwykle w punkt 馃檪

Edytowane przez Prepers

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Do艂膮cz do dyskusji

Mo偶esz doda膰 zawarto艣膰 ju偶 teraz a zarejestrowa膰 si臋 p贸藕niej. Je艣li posiadasz ju偶 konto, zaloguj si臋 aby doda膰 zawarto艣膰 za jego pomoc膮.

Go艣膰
Dodaj odpowied藕 do tematu...

×   Wklejono zawarto艣膰 z formatowaniem.   Usu艅 formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno艣nik zosta艂 automatycznie osadzony.   Przywr贸膰 wy艣wietlanie jako odno艣nik

×   Przywr贸cono poprzedni膮 zawarto艣膰.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz bezpo艣rednio wklei膰 grafiki. Dodaj lub za艂膮cz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...