Skocz do zawarto艣ci
Wojmax

|AUTO| Zkittlez Gelato, Banana Purple Punch, Cherry Cola, Strawberry Pie, Orange Sherbet, Purple Punch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie! Nowy projekt bo na lato wypadalo by cos miec 馃檪

Pestki:聽Dutch Genetics - Zkittlez Gelato Auto;聽聽Fast Buds - Banana Purple Punch Auto;聽聽Fast Buds - Cherry Cola Auto;聽聽Fast Buds - Strawberry Pie Auto聽

Plan malo skomplikowany, wsadzam czekam 10/12tyg i sie ciesze owocami:D Mam jednak pewne watpliwosci, ze wzgledu na fakt iz jest to moja pierwsza uprawa z roslinami automatycznymi, za kazdym razem mialem fotoperiody.聽

Przez pierwszy tydzien ledy wlaczone 24/7, po pierwszym tygoniu przelaczam na 20/7 i trzymam je tak do 5/6 tygodnia okolo 50/60cm nad roslinkami, na flo znizam do 30cm i mooooze zmieniam swiatlo na 19/24.

Jak na razie mam dwie sytuacje ktore musze rozwiazac:

1. Czy wsadzac do boxa o wym. 0,4*0,4*1,40cm 6 automatow czy 4, czy nie bedzie za ciasno i czy paradoksalnie jesli te 4 beda mialy wiecej miejsca, zaowocuje to wiekszym plonem (po tygodniu wybralbym 4 najsilniejsze, a reszte wyrzucil), czy myslicie ze to dobry pomysl, czy warto jednak dac szanse calej sz贸stce, bedzie troche ciasno ale dadza rade?

2. Czy wedlug was nawozy ktore posiadam/mam zamiar kupic, wystarcza i聽sa odpowiednie, czy nalezaloby wzbogadzic troche moj asortyment:聽

-Power Roots

-Alga Bloom

-Alga Grow/聽Sugar Royal聽 (zastanawiam sie nad zakupem jednego z nich)

-PK 13-14

Wszystko od firmy plagron

Ps. Za pare dni wrzuce pierwsze foty:)

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

@Wojmax jak dobrze to rozegrasz to z 4 szt zbierzesz tyle samo albo wiecej niz z 6 na tej powierzchni.

Dokup na pewno alga grow i green sensation, a jak chcesz zwinwestowac to wez caly zestaw od plagronu.

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Do艂膮cz do dyskusji

Mo偶esz doda膰 zawarto艣膰 ju偶 teraz a zarejestrowa膰 si臋 p贸藕niej. Je艣li posiadasz ju偶 konto, zaloguj si臋 aby doda膰 zawarto艣膰 za jego pomoc膮.

Go艣膰
Dodaj odpowied藕 do tematu...

×   Wklejono zawarto艣膰 z formatowaniem.   Usu艅 formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno艣nik zosta艂 automatycznie osadzony.   Przywr贸膰 wy艣wietlanie jako odno艣nik

×   Przywr贸cono poprzedni膮 zawarto艣膰.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz bezpo艣rednio wklei膰 grafiki. Dodaj lub za艂膮cz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...