Skocz do zawartości
HugoBucc

[0,32m²][150w LED COB] Dos Si Dos 33, Mimosa x Orange Punch, Blue Sunset Sherbert - Barney's Farm

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@WymiataczMega @Lady Green nie mowie ze kazda odmiana i kazda roslina od Barneya bedzie hermic. Ale nawet jak 1 na 100(a tutaj zdarza sie to czesciej) bedzie hermic to moim zdaniem nie do pomyslenia przy tak duzym producencie. 

Z tego co sie szwędam po różnych forach konopnych głównie zagranicznych to wiem że sporo growerow odbiło od BF przez to. 🤷‍♂️

Sam u siebie też nie będę nic od nich sadził bo nie maja nic takiego wyjatkowego w ofercie żeby ryzykować stracony czas i energie.

Moim skromnym zdaniem firma im przez to nie upadnie, ale bedzie z nimi jak teraz z RQS tzn. Nikt poważny nie będzie sie nimi interesował 😉

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lady Green Myślę, że jest to wina genetyki, wycinam na bieżąco, ale pewnie jakiś banan wyrośnie w topie i nie dam rady tego wyciąć i będą pestki, fryzjera już im robiłem wcześniej, wyciąłem liście z dołu i odrosty, do których światło nie miałoby szans dotrzeć, więc chyba wycinanie liści dalej nie ma sensu, będę obserwował na bieżąco, jeśli będą problemy z wilgotnością, to pokuszę się, żeby był większy przewiew.

 

@Boczelli @WymiataczMega Jakieś 2 lata temu miałem odmianę Tropicana Banana od nich i to samo było, u kumpla zresztą też, a LSD nie hermiło. Moim zdaniem lepiej nie ryzykować i kupować od innego producenta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 55. Zaczynają coś tam puchnąć, wczoraj podczas poszukiwania bananów jednak zdecydowałem się na fryzjera, długo to nie trwało 😂

IMG_20240611_215922.jpg

IMG_20240611_220129.jpg

IMG_20240611_220448.jpg

IMG_20240611_220602.jpg

IMG_20240611_220828.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...