Skocz do zawartości
Prepers

Lemon cherry cookies/Purple banana punch Fioletowe love

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim ;), trochę więcej czasu, i chęci naszły, kompletuje nawozy i sprzęt rośliny będą szły pod 2.9 umol/j Zeus pro 480w. Co do nawozów leci biobizz, albo advedanced nutriens zastanawiam się czy walić chemika, czy organike.

Dzisiaj sprzątam pokój, i ruszam oczywiście legalną ilość 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega Ja mam luuz 😉

Dokupiłem bio bizzy, za full advedanced nutriens 400e, i zrobię to następnym razem, bo przeraziła mnie nie cena, a ilość butelek 🤣🤣🤣 Powiedziałem gościowi w sklepie żeby mi skompletował wszystko wracam, a tak chyba z 15 butelek, musiałem mu dać bucha, bo nie zadowolony to odstawiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście o oddziaływaniu częstotliwośći, na organizmy żywe? Jak nam przestroili na 440 z 432hz? Np. w Niemczech przeforsował to Goebbels w 1939 roku, a zmierzam do tego że wszystkie pestki kiełkuje przy włączonej muzyce 432hz, i wszystkie jak dotąd puściły kiełki, i zrobiłem eksperyment pół rośliny suszylem w herbdryerze przy muzyce, i pół klasycznie, i z żoną stwierdzamy że lepsza z herbdryera i przy muzyce, myślę że moze być coś na rzeczy. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie, musiałem pilnie wyjechać , nie posłałem zostało 5 roślin jedna zwiędła , odsądzam eksperymentalne nasiona dark Jack auto do 6 roślin, dziś wjadą foty, te 5 wyglada spoko choć były przesuszone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Prepers @lunatyk44 @WBBO to co sądzi o tym chat gpt xd

"Teoretycznie istnieją badania sugerujące, że muzyka o odpowiedniej częstotliwości może wpływać na rośliny. Koncept ten opiera się na idei, że dźwięki mogą oddziaływać na rośliny poprzez zmiany w ich metabolizmie, wzroście i ogólnym zdrowiu. Jednak większość badań w tej dziedzinie jest kontrowersyjna i wymaga dalszych badań, aby potwierdzić ich skuteczność.

Istnieją twierdzenia, że muzyka o odpowiedniej częstotliwości, zwłaszcza ta harmoniczna i łagodna, może stymulować procesy wzrostu roślin poprzez zmniejszenie stresu roślin, zwiększenie przyswajania składników odżywczych, poprawę procesów fotosyntezy itp. Jednakże, nie wszystkie badania potwierdzają te efekty.

Warto zauważyć, że wpływ muzyki na rośliny może być również kwestią interpretacji. Dla niektórych badaczy, obserwowane efekty mogą być bardziej związane z czynnikami zewnętrznymi, takimi jak zmiany w wilgotności, temperaturze, czy nawet obecności badaczy w laboratorium.

Zatem, choć istnieją pewne teorie i badania na ten temat, większość z nich nie jest jeszcze wystarczająco silna, aby jednoznacznie potwierdzić wpływ muzyki na rośliny."

Ale moja Śp.Babunia też o tym wspominała i zawsze w mieszkaniu puszczała sobie muzykę klasyczną na vinylu, a w całym domu zawsze pięknie pachniało, a kwiaty były dorodne. Nie pamiętam, żeby jakikolwiek umarł spod jej ręki 😛 Ale czy to prawda... hmmm xd

Edytowane przez MiraiiNikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@MiraiiNikki Mordeczko sprawdź jak rezonuje 440hz, a 432hz masz wiele porównań na yt, a ze częstotliwość to coś więcej niż tylko fale radiowe, czy dźwiękowe, możesz tym coś ugotować, a nawet przesunąć, czy spalić.

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...