Skocz do zawartości
Prepers

Lemon cherry cookies/Purple banana punch Fioletowe love

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@WymiataczMega zawsze nie trafiam i się mylę w dół , tak więc na 100 jest przy tej jeszcze szansa, ale moim okiem 70+

To nie idzie do żyda, wystarczająco roboty miałem z trymem, nie chciało mi się tego małą waga ważyć 

Grow tak na farcie poszło wszystko jakościowo zajebiste, tylko Jacka jeszcze nie próbowałem 

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli pokażę cały wynik jak wyschnie, takich topkow było dużo, a ten był największy 

@Boczelli takie mam jeszcze

Screenshot_2024-06-28-18-50-00-752_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-06-28-18-49-59-052_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-06-28-18-49-57-263_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2024-06-28-18-49-54-456_com.miui.gallery.jpg

Mówię nie jest źle będzie 70+ na oko, a zawsze wydaje mi się że jest mniej, niż jest 

Zapach jest bardzo interesujący, żona mówi że kocim szczochem, ale mi czymś słodkim daje, i tak smakuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 6/25/2024 at 10:08 PM, Prepers said:

@Adi_ejol wyruszam w podróż na .... 🙂

Krążą legendy że jak zajebiesz Sete wody z tego bonga, to ci się zawiesi bomba do momentu aż nie spożyjesz soku z pizdy dziewicy, ale nie miałem na tyle odwagi żeby spróbować 

Screenshot_2024-06-25-22-09-30-669_com.miui.gallery.jpg

O kurwa że tego nie zobaczyłem wcześniej xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purple bannana punch 105g zważone przed włożeniem do słoika, 3 słoiki wyszły pełne dużo luźnych topkow, ale jakośćiowo może być, dziś ścialem Gorille, i lemon cherry, a dark Jacka chyba wypierdalam by miał z 150 +/- ale nawet trichomow jeszcze nie pokazał. Fotka Lemon cherry szczyt 

IMG_20240703_112935.jpg

W dniu 28/06/2024 o 18:25, Boczelli napisał:

Przeciez jak ten szczyt otrymujesz  i wysuszysz to wyjdzie z 7g

Ten szczyt ma 11g 

Był największy, i akurat go sobie ważyłem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@WymiataczMega Nie będę ściemniał że znowu jest takie kozak, jest smaczne, ale jakieś lekko słabe, narazie tylko jedno suche, Lemon cherry, i gorillka będą raczej dużo mocniejsze, a w smaku wszystkie grają 

@WymiataczMega A dodam jeszcze że ja prawie na każde jaranie narzekam, tylko moje mi siedzi, inni testerzy mówią że kozak, więc ciężko powiedzieć, ale mi pozostawia nie dosyt

Idę w automatyzację, bo nie starcza mi czasu na pszczoły xD, bawię się w ule, i podjadam swoim małym pracusia miód 🙂

Edytowane przez Prepers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego będzie w chuj, zapach wiśniowy albo z nazwy tak działa na łeb że się wydaje wiśniowy napewno owocowy, ładnie obsypane liczę na nią, na żywo kolor zdecydowanie lepszy, i wygląda egzotycznie

Screenshot_2024-07-05-19-56-32-906_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszło dużo, ale dark Jack ścięty nie dojrzały nie miałem czasu na niego, jaranie średnie, w smaku ok, ale słabo kopie, dodam jeszcze fotki potem, i relacja zamknięta, trochę zawiedziony, ale tragedi też niema 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18/06/2024 o 22:45, Boczelli napisał:

@Prepers nie trzeba regulowac

Uważam, że dobre ph przy płukaniu jest ważne.Rośliny przy odpowiednim ph wchłaniają co mają wchłonąć, inaczej tylko wilgoć z wody biorą i nie koniecznie dojadają resztę pierwiastków.

P.s przy uprawie bio płukanie trochę niepotrzebne wg.mnie.

@Prepers Dobrze lecisz widzę 🙂 tak trzymać 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...