Skocz do zawartości
Prepers

Lemon cherry cookies/Purple banana punch Fioletowe love

Rekomendowane odpowiedzi

I w karton na próbę, jeszcze chwilkę potrzebują, ale coś czuję że zmiecie, a mam co palić na sample skusił mnie zapach każda innaczej nazwałbym to skarpety, ser, Sprite, i jakieś owoce 

IMG_20240621_083112.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega Jedna jest płukana, 3 dostały dzisiaj nawóz, bo włoski nie pobrazowialy i nowe trichomy zaczęły wyskakiwać, a dark Jack potrzebuje jeszcze z 3/4 tyg, ale max mu dam 3

Znaczy jeblo mi się Gorilla cookies, i dark Jack zostają, gorillka dzisiaj dostała wodę bo końcówki ma popalone, ale na moje oko z tydzień, a może 2 i też będzie git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem skrzynkę piwa z 2 miechy temu w pokoju gdzie stoi box, i puste butelki zostały, w pokoju mam wichurę 3 Wenty w boxie 2 duże poza, a w tych butelkach po piwie pleśń, aż coś się rusza jest szansa że przeskoczy na rośliny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja sampli xd

Lemon cherry cookies- mam dwie jedna daje bardziej kwiatami, a druga bardziej owocowo, a w smaku jedna klasyczny słodki skun takie 9/10 myślę po curringu, a druga daje jakaś skarpetą troche jak ser, podobny aromat do wedding chesse cake, a co do mocy fajnie byłoby to zmierzyć ta słodsza kwiatowa chyba lekko mocniejsza, ale obie mają minimum okolice 20%, haj? Palę tego tyle, że ciężko mi to określić, napewno nie usypiacz, coś bardziej eforyczno-transowe, ale nie towarzyskie, bardziej na wieczorny warsztacik, i jakieś naprawy.

Purple bannana punch 10/10 mam dwie obie kozak owocowe słodkie strasznie lepkie jedna z nich będzie najlepszą roślina jaka mi wyszła tu dołączę fotkę dla smaku jest poprostu świetna.

Na Gorille, i Jacka na sample muszę poczekać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli Regularnie przesuszane, mają ziemiórki naprawdę tysiące, nie raz wlałem im wody kiedy miał być nawóz, i już na 100% idę w autopoty, i może bio tabs? Niewiem za dużo mi czasu pochłania grow, a mam wiele innych zainteresowań, i obowiązków tak jak to teraz robię nie pogodzę 

A zapomniałem dodać że maja w boxie 30/34 stopnie xd

@Boczelli Byś przyjął bongo, albo wiadro byś zmienił zdanie xd, ja do teraz ścialem z kilka roślin w dobrej kondycji, ale nigdy na jakość nie narzekalem

Podsumowując ten grow mam nadzieję że nie poplesnieje, i będę zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adi_ejol wyruszam w podróż na .... 🙂

Krążą legendy że jak zajebiesz Sete wody z tego bonga, to ci się zawiesi bomba do momentu aż nie spożyjesz soku z pizdy dziewicy, ale nie miałem na tyle odwagi żeby spróbować 

Screenshot_2024-06-25-22-09-30-669_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Awaryjna ścinka jednej, bo była przesuszona, i żadna łodyga nie wytrzymała ciężaru topkow, wynik nie będzie oszałamiający ale jest dobrze 

Screenshot_2024-06-28-18-05-08-649_com.miui.gallery.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...