Skocz do zawartości
grzybiarz

Outdoor - Fotorelacja - pierwszy raz. amnesia | 2x durban poison af

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, aby nie popełnić blędów, które zdarzały się przy indoorach kiedyś, będę wrzucać fotorelacje.

Ziemia do zielonych kwiatów, lekko spryskane wodą.
 
Start 8.04.2024 - w plastikowym pojemniku coś ala mini szklarnia domowa.

na waciku amsterdam amnesia feminizowany. ( nie automat )
w ziemii - 2x durban poison automat feminizowany. - widzialem ze juz się nasiona otworzyly i wyszedł mały korzeń.

Zalożenie jest takie, że wszystko będzie na dworzu w namiocie ( coś ala szklarnia z folii zielonej ) w doniczkach 48x48cm z możliwością podłączenia lampy jeżeli będzie trzeba.
Wciąż myślę, czy w doniczkach czy bezposrednio w glebie, ale będzie to w miejscu gdzie wczesniej były kury przez ponad 2 lata, także multum dżdzownic, na pewno obornik, który został będę wykorzystywać jako nawóz.

Czemu 2x automat a raz normalna ? Żebym w razie jak coś spierdole to miał.
Klimat niemiecki, często pada, ale wszystko w namiocie będzie i tak.

3.jpg

2.jpg

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nasiona się otworzyły już i wyszedł korzeń ten pierwszy, jakby były nasiona zamkniete to bym je wyciagnal i poczekal do konca kwietnia, a tak to już trudno wyrosną sobie za wcześnie

52 minuty temu, Tester napisał:

@grzybiarz a co się z automatem stało?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amnesia wywalila do gory a automaty, jakby zamarły, nic sie z nimi nie dzieje. przełożyłem jeden na wacik ( to przez chwiłe było nasiono całe pokryte jakby białym mchem teraz to zniknęlo ? ) drugie nasiono wyszedł korzeń, ale nawet nasiono się jeszze nie otworzyło dobrze.

zdjęcia z wczoraj amnesii, dzisiaj jest już znowu wyższa

435740213_1155667818922338_2616080630874510971_n.jpg

435528683_942980370841605_8325839885319368852_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, grzybiarz napisał:

@Grzechoczący Grzechotnik Nie trzymam tego pod lampą

To właśnie będzie się tak wyciągać. To fotoperiod, poczytaj o tym jak długość dnia i nocy wpłynie na niego. Albo pod lampę albo na dwór z dobrymi warunkami,czyli żeby miały ciepło 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Grzechoczący Grzechotnik  Tester skasował :( Odstąpię ci na tydzień tytuł zielonego króla, będziesz zielonym grzechoczącym królem, biorę za odstąpienia tytułu 1 g dziennie, jak się dogadasz z @Lady Green , by ci pożyczyła namiot i lampę, a do tego weźmie w tym przedsięwzięciu udział ważny bio-taps tego forum, czyli @Mr.Green to myślę, że wspólnymi siłami magiczna , jak dla ciebie bariera 12 g zostanie przekroczona. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@grzybiarz widzę dosadnie wziąłeś moje słowa sobie do serca. Ta siewka najbardziej potrzebuje odpowiedniej ilości słońca/światła. Żeby się tak nie wyciągała łodyga. Pisząc o ciepłym miałem na myśli jakbyś chciał wysadzać na dwór. Obecnie w Europie środkowej nie ma dobrych warunków do tego. Więc zapewnij jej dobre światło a nie będzie się tak wyciągać. Dodatkowo jak jej nie przesadzisz to ta nóżka się złamie, bankowo. A nasionka puszczały kieł. Trudno coś wywnioskować po zdjęciu bo były w ziemi i są brudne, ale wyglądają na przegnite. Więc raczej do kur już się nada nasionko. 

Poczytaj trochę, pooglądaj innych fotorelację bo coś mi się zdaję że za bardzo zdajesz się na nas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche za szybko ja przesadzilem, ale na szczescie przetrwała przymrozki. Tuz po przesadzeniu, przed falami przymrozków. 
2x amsterdam amnesia nie automat feminizowany.

Kiełkowanie 10.04
 2wa.thumb.jpg.56fb005a4615fdb64011dffca643a649.jpg


Po falach przymrozków, zdj. robione rano.

2w.thumb.jpg.0ae66c57a0ba0ff2d16c53f44ea66e13.jpg


A druga dopiero tak wygląda. Nasiono zaczęło kiełkować 20.04
aaaa.jpg.14378d3bfc9c7908150e9ce316fbafef.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...