Skocz do zawartości
Kumpel

Growbox 60x60 100 w led ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. 

Planuje zakupienie boxa 60x60 ewentualnie 80x80, docelowo chce umieścić 4 doniczki automaty i panel led 100w.

Czy taki setup ma racje bytu ?  Będę wdzięczny za wszystkie rady .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, czy w takim razie panel led  150 W czy 200 W ? 

Moja pierwsza uprawa i nie chce inwestować w sprzęt ,który nie będzie wystarczający.  Z góry dzięki za pomoc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ok, to już wiem co zamówić, rozumiem ze 4 rośliny w boxie 60x60 przy takich ledach dadzą rade ? 

Edytowane przez Kumpel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak podejrzewałem ze, może być ciasno czyli ten panel led o którym pisałem i box 80x80 na 4 sztuki będzie w porządku ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy nie za duży fundusz mam, myślałem 150e plus ewentualnie doświetlić żarówkami led. 

zastanawiam sie nad tym egzemplarzem, 200w

Opera Zrzut ekranu_2024-04-07_145222_www.amazon.de.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szukaj lamp u producenta tani budżet spider farmer,mars hydro taniej niż w sklepach czasami sporo a jak trafisz na promke to już taniej nie znajdziesz ją za spidera se 7000 dałem 600e na promocję i w 2 dni z Niemiec doleciał do miejsca docelowego w innym kraju

Albo jakaś używkę pamiętaj lepiej używkę przeznaczona do boxa, niż Lampe z chin która jest do growboxa i ma miliony lumenów🫣😎😅

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Kumpel podejrzane te lampy co wstawiasz. Ja bym bral cos sprawdzonego jak ci radza wyzej ☝️

Polecam Mars Hydro TS1000 do boxa 60x60 i bedzie idealnie i sprawdzony setup. 4 rosliny tam spokojnie zmiescisz. U producenta ta lampa chyba cos kolo 150e właśnie kosztowala.

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mars Hydro ts1000 to 150w , i pytanie czy do boxa 80x80 tez sie nada? nie chce zeby bylo za ciasno. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...