Skocz do zawartości
wanda

18xGORILLA ZKITTLEZ AUTO | grow the jungle nemesis 250w

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien 27 duzo topkow sie robi na szczytach ladny kolorek i zapach intensywny

IMG_6078.jpeg

IMG_6077.jpeg

IMG_6076.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij tą siatkę kiedy jeszcze można, tu ci się nie sprawdzi a narobi problemów i będzie przeszkadzać,lepiej wyrównaj doniczki,żeby szczyty były na podobnym poziomie.Na obrzeżach gdzie lampa słabiej doświetla wyciągają się,na środku mocniejsze natężenie-zbijają się,za mała lampa na ten gabaryt boxa.Nabite azotem że hej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@wanda Kolega @Kamehameha dobrze ci pisze, siatka ci wrośnie się w topy, i jest całkowicie bez sensu, poszukaj podstawek, i te z brzegu podstaw trochę, a środek zostaw jak jest bo tam lampa jest najmocniejsza, potem reguluj wysokością lampy 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 42 zostało 25 do ścinki  dużo pąków ale jakoś małe obfite nie wiem czy czegoś im nie brakuje czy dopiero zaczną puchnąć

image.thumb.png.137b33fe0f3b2c2eac9e4f0f27e05976.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Prepers nie daje im azotu od kiedy dostalem opierdol na forum, mysle czy nie dowalic jej teraz potasu wiecej niz 1ml/l bo jak wczoraj dodałem wiecej to widocznie bardziej spuchło przez 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli biobizz nawoziki wlansie jade dokupic ciekawe czy sie uda po tym co odwalili z fabryka xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczyl mi sie topmax od biobiza i wzialem bio pk od biotabs@Boczelli ile tego lac tez podwojne dawki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien 49 puchną puchną fajnie to zaczyna wygladac

IMG_6229.jpeg

IMG_6228.jpeg

IMG_6230.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

siemanko to znowu ja dzień 55 moich dziewczynek wrzucam pare fotek do oceny moze cos pomozecie, moze czegos za duzo, za malo? ogolnie pierwszy raz idzie mi dobrze chodowla xd wczesniej zawsze bylo czegos za duzo za malo i sam nie wiedzialem czego. zdjecia sa takie, topki moga wygladac na malo spuchniete ale była kraksa z systemem nawadniania podczas nieobecności mojej i przez 3 dni nie dostawaly wody z papu. 

leje teraz bioheaven algamic activera od biobizza czasem troche fish mixu lub bio grow jak widze ze liscie robia sie jasno zielone na niektorych dziewczynkach ( na zmiane te obydwa)  

i organic pk od biotabs.nl 

a tutaj foteczki chetnie wysle jeszcze wiecej jak chcecie

image.thumb.png.70b69eaf7458d0ef3ba0ad2b05b31124.png

image.thumb.png.ed1f6691331b81c4a9b485c484c5d01b.pngimage.thumb.png.d0485364a6f7d2fb3d0eb031212bac50.pngimage.thumb.png.afc149a6894f3f6bee3d7cd7518ede2d.pngimage.thumb.png.63acfab7c53d3b402861cb9152e0ef5a.pngimage.thumb.png.0d9138ca42ccfce2dd30a1caba9525ab.png

Edytowane przez wanda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam przychodze z pytaniem co zrobić z roślinkami które różnią sie bardzo wielkosciami topow mimo ze byly podlewane zawsze tyle samo tutaj zdjecia dla porownania
image.thumb.png.967d7db13056b9ae52fb7892c84c9091.pngimage.thumb.png.4f594d81421f7b193935c2a30d95fb3e.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...