Skocz do zawartości
Luznyyy

Czy to już faza veg? Zwiększyć swiatło? MH FC3000

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to juz veg? Mam lampe 300w na 30% ale chyba juz czas dać na 50% jak sadzicie? Lampa Mars Hydro FC3000 300w. Roślinki mają 20 dni od wykiełkowania w doniczce. Nie chce je spalić bo ta lampa jest ostra jak na 300w. Ma ktoś taką lampe?

20240325_083652.jpg

20240325_083621.jpg

20240325_083658.jpg

20240325_083618.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Za szybko lepiej obniżyć moc i dać niżej i wykorzystać lepiej światło jak się rozrosna

Edytowane przez mateo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli aut20220927_095736.thumb.jpg.ac98fb2e1c9a9f839890bbfbb7ac4396.jpgomaty.. Obadaj foto tutaj mialem 1m² czyli mniejszy i 9 krzaków upchałem.. Ale straszny ścisk był i dolne pąki słabiutko wyrosły bo światło nie dochodziło ale i tak z 340g było.. Teraz większy namiot i 8 roślinek (bo 3 nie wykiełkowały 😁) także jestem dobrej myśli.. 

@dziurawy coś w tym jest 🇵🇱😎👊🏻 co piszesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Luznyyy Donica 8 l nadaje się na wega do 30 dni, 10-11 l na wega 35 dni, 15 l nadaje się na wega 40 dni, 17 l -45 dni, 20 l - 50 dni , 25 l - 60 dni.

1 nie sluchaj wszystkich na forum !! nie kazdy ma racje a pierdoli smuty az milo , sam szukaj rozwiazania to nie jest bomba atomowa ludzie od 20 lat uprawiaja ,sa filmy sa poradniki 

2 ,nie bawilem sie jeszcze w automaty sa wymagajace ? 

3 . wczesniej byl trening topping i scrog a teraz lst i scrog 

4 . ogladaj codziennie roslinki patrz uwaznie na kazda plamke , jak liscie zawijaj sie do gory albo do srodka , nie przelewaj za mocno nie wariuj z nawozami i bedzie git , reszte ogarniesz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy co Ty w ogóle nie są wymagające.. biobizz ziemia z kokosem i mikoryzą wymieszana do tego 1 tabsa od biotabs i styka i Ci same rosną..czasem możesz CaMg od biobizz lub  na koniec top coś tam na duże kwiaty.. Słyszałem że do automatów max 12L doniczki bo one szybko rosną i wieksze tonpo prostu marnotractwo.. Nie wykorzystaja  korzenie tej 20L lub 30L pojemnosci.. Spróbuj..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema chlopaki, już nie chce tam spamować w tamatach dlatego tutaj po radę wpadam..Dzis podlewałem, otwieram namiot a tam niebieski ser ma jeden liść wygrzany w chuj. Jakieś kropki, za dużo azotu? Za mało magnezu? Moze ktos zna temat to nie będę się na razie rozpisywał jaka ziemia, odżywki itd.. Może ktos rozpozna te kropki.. Poza tym na innych fotkach zobaczycie środkowe roślinki z lekko uschnietymi końcówkami czubków roslin.. Wydaje mi sie że aspekt nr 2, jest spowodowany zbyt niską odlegloscia (40cm) i zbyt dużą mocą (55% mocy) na dokladnie 1 miesięczne automaty..już podniosłem o pare cm. Liście się zwijają do środka więc chyba za mocno im grzało może i przepaliło trochę wierzchołki.. Ale co to za żółte wypalone kropki na niebieskim serze.. 

20240405_084548.jpg

20240405_084532.jpg

20240405_084515.jpg

20240405_174358.jpg

20240405_174404.jpg

"ZMIANY PH. Czasami, jak wspomnieliśmy wcześniej, żółte liście mogą być wynikiem wahań pH wokół korzeni rośliny marihuany. To stresuje roślinę i powoduje pojawienie się plam.."

 

Tydzien temu zacząłem stosować CalMag od biobizz.. Możliwe że to zmieniło PH i plamy wyjebało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...