Skocz do zawartości
Git37sdz

Jaka wentylacja do boxa 120x120x200

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich ogrodników, chciałbym poprosić o poradę 🙂 jaki byłby dobry wentylator i filtr do boxa 120x120x200, lampa lumatek ats 300w pro, kapitał do 1000pln może być na dwa biegi ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB lokalnie w grow shopie zamówiłem. To idzie zamiast mieszających. przyczepia się to do takiego samego wenta jak wyciąg i może tylko mieszać powietrze w środku, albo można dać rurę i może zaciągać powietrze z zewnątrz. U mnie jest do tego podłączony wentylator mars hydro 15cm, ale zmienię go na jakiś cichszy, bo to mam w sypialni > wyciąg jest osobno-u mnie to jest cyklon 20cm  ze sterownikiem bo raz, że inne mam 20cm i mogę podmieniać, a dwa, że im większy tym cichszy. 

AP1GczMXBHPAIJx1m-FtSPOLQ0D1afpIYjLLYxja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doominik tam w srodku sa nieruchome lopatki? Jesli tak to chyba wiem co to jest. Natknalem sie na cos podobnego w necie i niby montuje sie na to wlocie aby wprawialo powoetrze w ruch wirowy czy jakos tak. Sprawia to, ze powietrze wewnatrz boxa jest lepiej przemieszane niz przy konwencjonalnych mieszakach. Jesli sie myle to mnie popraw bo moze widzialem cos innego🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...