Skocz do zawartości
Nrf

1x Quick One, 1x Diesel auto, 1x Purple punch auto, 1x Royal dwarf Mars Hydro TS600

Rekomendowane odpowiedzi

@WymiataczMega @WBB wsadziłem do boxa ale mam idealne warunki do suszenia prawidłowego i będzie schnął tydzień przynajmniej więc macie jakiś sposób jak na szybko go ususzyć żeby zajarać się dało ? Jakiś sprawdzony patencik? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Nrf mikrofalówka... tylko taki świeżo ścięty to tam w tej mikrofali strzela, bucha ogniem, dymem... 🙂

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB mordo niestety mikrofala odpada bo moja dziewczyna jest Włoszka a u nich niedopuszczalna jest mikrofala na chacie i w taki sposób od 6ciu lat nie mam mikrofali 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Nrf a przed mikrofalą to dawałem do pudełka i na odbłyśnik HPSa... ale to 2 dni i tak czekania. Możesz jakimś wentylatorem jakoś w to dmuchać to też powinno przyspieszyć.

 

ps. serio, u Włochów mikrofalówka jest niedopuszczalna? W sumie u mojego szwagra też ale to ze względów eko/sreko/rakotwórczych 🙂

Edytowane przez WBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega @WBB wczoraj po ciemku trymowałem i nie widziałem nawet jak wygląda ale teraz patrzę i kurde nawet ładne bobki 

(właśnie odpaliłem piekarniol) 

IMG_6455.jpeg

@WBB i tak u Włochów bynajmniej na Sycylii jedzą tylko świeże jedzenie niczego nie odgrzewają a raki i inne dziadostwa to swoją drogą 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega @WBB

wariaty jaranie kopie w chuj mega rozluźniające jest mózg 🧠 sam odpływa a wziąłem może 5 chmur z wąsa , zapach też się poprawił po wysuszeniu zapach dymu jest trochę sianowaty ale to przez te szybkie suszenie pewnie ale najważniejsze że ma PIERDOLNIECIE nawet się nie spodziewałem takiej mocy po tej roślince 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Aktualizacja!

(dzien 55/62/63/62)

 

Flo (28/32/38/28)

 

IMG_6475.jpeg

IMG_6476.jpeg

IMG_6477.jpeg

IMG_6486.jpeg

IMG_6489.jpeg

IMG_6478.jpeg

Edytowane przez Nrf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega dokładnie kosa 2 roślin była 1 wsza wyschnela i po naprawdę dojebanym trymie wyszło 70g suchego 

druga roślinka się suszy właśnie ale powinna dać 35/40g a patrząc na to jak ją terroryzowałem i jaka mała wyrosła to mysle że będzie to zajebista ilość 

aktualnie zostały 2 roślinki w boxie dołożyłem im od boków jeszcze 4 żarówki led po 10w żeby doświetlić doły 

i muszę was przeprosić za nie prowadzenie relacji ale miałem w chuj na głowie ostatnie tygodnie 😅

IMG_6572.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10/05/2024 o 09:42, Nrf napisał:

@WBB mordo niestety mikrofala odpada bo moja dziewczyna jest Włoszka a u nich niedopuszczalna jest mikrofala na chacie i w taki sposób od 6ciu lat nie mam mikrofali 🤣

za dzieciaka miałem taki problem jak u ziomka rodzice byli jebnięci na punkcie zdrowie odżywiania a z spota najbliżej do niego na chatę było i kiedyś suszyliśmy suszarką xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@WymiataczMega quick one mocne palenie ale nie ma zapachu palenia chyba że podczas palenia ale za to diesel ladnie pachnie ale nie kopie tak mocno jak quick one 

więc tak

zostało po lewej royal dwarf ( to gówno co chciałem wyjebac bo 3 liście miało) jak widać dobrze że ją zostawiłem bo to chyba będzie mój najlepszy krzak 

a po prawej Purple punch auto od barneys farm już robi się fioletowy planuje potrzymać te 2 roślinki jeszcze z 3 tygodnie żeby się doooobrze napompowały bo teraz mają na 2 rośliny 240w światła więc powinno oddać 

ścięte zostało Quick One -70 g suchego

oraz Diesel auto - 38g suchego 

A tak wyglądają topy w quick one 

IMG_6602.thumb.jpeg.8b707fc8ca7cfebd89a8b6dd1f79a592.jpeg

 

IMG_6600.jpeg

IMG_6601.jpeg

IMG_6599.jpeg

Edytowane przez Nrf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz trochę z innej beczki a mianowicie poradnik pt. „JAK ZROBIĆ AUTOMATYCZNE NAWADNIANIE DO KONOPII JEŚLI MUSIMY WYJECHAĆ NA KRÓTKI URLOP”.

Ponieważ wczoraj dowiedziałem się że muszę jechać do Francji a zważając na to że mam roślinki bardzo mi to nie pasowało ale wstałem rano zapaliłem gibona i wykminilem jak zrobić nawadnianie do konopii :

POTRZEBNE MATERIAŁY:

 

•Rurka wąż do akwariów 2m 6mm 

•Rozdzielacz Trójnik 6mm 

•Wiertło 10mm

•Pompa wody mini 1-3w

•Box plastikowy 

•Wyłącznik czasowy

INSTRUKCJA:

•Bierzemy boxa w którym chcemy trzymać wodę i wiertłem rozmiar 10 wiercimy box od boków żeby po zainstalowaniu rozdzielacza T wężyki równo podawały wodę Jest to mega ważne ponieważ inaczej woda zaleje jedną roślinkę a do drugiej nie doleci ani kropla z powodu zbyt małej mocy którą generuje pompa.

IMG_6605.thumb.jpeg.59b0c35936184a96ae28e714c9d24973.jpeg
 

Wsadzamy pompę na środku pojemnika 

Pompa to DH118 chińskiej marki DONG HONG
IMG_6607.thumb.jpeg.999d570f4a7c818217e86d166b71716c.jpeg

IMG_6608.thumb.jpeg.77bc6e2768b7e4a649661df98c87a782.jpeg

• kolejnym krokiem jest podpięcie wężykow do trójnika po czym podpinamy trójnik bezpośrednio do pompy zaciskamy wszystko na łączeniach szerokimi trytytkami (opaskami do kabli) żeby nie bylo żadnej luki pomiędzy wężykiem a trójnikiem i wszystkimi elementami łączonymi.

IMG_6611.jpeg.ec7aab1110eff4883829467653aae585.jpeg

•następne co robimy to przekładamy wężyki przez wcześniej przygotowane otwory ustawiamy w grow box mniej więcej na wysokości doniczek 

IMG_6613.jpeg.ddf7dd9e3921ad600218cdb8ceacbe6e.jpeg

• ustawiamy wyłącznik czasowy elektroniczny na poszczególne minuty w których ma działać pompa biorąc poprawkę na to że podaje 130l/h i dzieląc to przez ilość roślin 

I OTO NASZE PODLEWANIE JEST GOTOWE DO UŻYTKU .

mam szczerą nadzieję że komuś to pomoże i oszczędzi nerwów bo od wczoraj wkurwiony byłem ostro 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...