Skocz do zawartości
Nrf

1x Quick One, 1x Diesel auto, 1x Purple punch auto, 1x Royal dwarf Mars Hydro TS600

Rekomendowane odpowiedzi

@WymiataczMega to dobrze wiedzieć bo do dzisiaj mierzyłem przed dodaniem a zmierzyłem po dodaniu i wyszło że woda nie ma już 6.5 tylko 6.15/6.2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 3 Royal Creamatic ; dzień 6 Diesel Auto ; dzień 13 Royal Dwarf ; dzień 14 Quick One ; dzień 13 Purple Punch Auto 

dzisiaj podlane woda z calmag (0,3ml/l)

 

IMG_5794.jpeg

IMG_5793.jpeg

IMG_5791.jpeg

IMG_5795.jpeg

IMG_5803.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wariaty dzisiaj z pytaniem wszystkie mają już 15dni

nadaja się już do LST?

IMG_5820.jpeg

IMG_5821.jpeg

IMG_5822.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pokaz jak wygladaja od boku. W sensie ich wysokosc bo moga byc rozbudowane ale niskie co bedzie problematyczne przy lst

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nrf mozesz probowac je naginac ale postaral bym sie troche wyciagnac aby ulatwic sobie sprawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema po przerwie dziewczyny dzisiaj trafiły do nowego boxa mają aktualnie (dzień 7/10/17/18/17)

dojebalem im lst dzisiaj bo już trochę się powyciągały , jak myślicie jest ok?

 

IMG_5853.jpeg

IMG_5852.jpeg

IMG_5854.jpeg

IMG_5855.jpeg

IMG_5851.jpeg

IMG_5850.jpeg

I jeszcze pytanie jaką idealna temp/wilgotność u mnie aktualnie wilgotność 70% i 26,9 stopnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

dzień 9/12/19/20/19)

7:00 pojawiła się pleśń na ziemi wyrzuciłem 1cm ziemi i wyrzuciłem nawilżacz wilgotność 60% o 11:00 26stopni kaloryfer na 3 i wszystkie wiatraki odpalone 24h
Zamowilem leaf coat biobizz 

słyszałem że drożdże pokruszone usuwają pleśń czy to prawda? Albo macie jakieś pomysły inne ? Roślinki idą dobrze tylko ta plecha na glebie masakra mimo że to był tylko nalot biały to jestem zestresowany

IMG_5882.jpeg

IMG_5883.jpeg

IMG_5885.jpeg

IMG_5886.jpeg

IMG_5884.jpeg

@WymiataczMega @moonka

Edytowane przez Nrf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Nrf na plechę to się robi wywar z czosnku. 1 główkę czosnku skrajasz zalewasz wrzątkiem około z 500ml i czekasz 24h. Czosnek ma być drobno posiekany i podlewasz to tym. Sprawdza się również na końcowy etap uprawy. 

 

Teraz to tam Huj nie wpierdoli plecha ale obserwuj tak z 3 tyg przed ścinka i wtedy zalecał bym tym czosnkiem podlewać

Edytowane przez Growerseed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growerseed czyli jakby teraz wyszła znowu taki nalot to zajebac jej dawkę takiego wywaru? I mega dzięki za pomoc wszystkim 💚

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nrf tak chociaż na tym etapie bym zwierzchu posypał cynamonem powinien pomóc na wierzchnią warstwę a i koniecznie sprawdź czy korzenie ci nie wyszły z doniczki i nie gniją jak się woda zbiera w podstawce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growerseed korzenie nie wyszły z donicy i tak samo nie ma wody na podstawce nigdy nie lałem na podstawkę albo do momentu przelania donicy (dość oszczędnie z wodą jadę ok 600ml na 3 dni )

@Growerseed a jeszcze ile tego cynamonu sypnąć po pół łyżeczki czy jak? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Growerseed Wariat teraz się przyjrzałem dokładnie i wychodzi na to że korzenie powyłączały dołem przez dziurki ale nie ma na nich plesni i pytanie mam co zrobić z tym faktem że się nie mieszczą ? Bo nie mam zamiaru dawać jeszcze większych donic chyba że będzie to konieczne, a posypalem cynamonem po wierzchu ziemi każda roślinkę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nrf utnij te korzenie co wychodzą i tyle , trochę mogą wychodzić ale jak za dużo to problem szczególnie jak lejesz do przelania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Growerseed czaję dzięki a „zważyłem” donice ręką i wydaje mi się dziwnie ciężką zostawić ją teraz z 2/3dni bez wody do całkowitego wyschnięcia? Czy jak to rozwiązać najlepiej?

ziemia jest wyraźnie „zbita” mimo że to 11l donica czyli nie najmniejsza 

Edytowane przez Nrf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Siema wariaty chyba jest git (dzień 12/15/22/23/22)

7:00 podlane po 3x600ml 2x200ml

IMG_5919.jpeg

IMG_5920.jpeg

IMG_5921.jpeg

IMG_5922.jpeg

IMG_5923.jpeg

IMG_5924.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WymiataczMega a zamówiłem dzisiaj taką lampę jako dodatkowa na kwitnienie bo chyba za mało energii by miały a tak to dwie obok siebie pierdalne i będzie siedzieć 😂

IMG_5925.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...