Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam fantazja mnie dziś poniosła i muszę się poradzić mam pomysł wyciąć dach w tym kawałku blaszaka środek wywinąć folia odblaskowa i cały środek wysiąść automatów . Zda to egzamin ???

IMG_20240317_120809.jpg

IMG_20240317_120814.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@tomarax70 latem bedzie za goraco, a zima za zimno. Chyba ze chcesz to wstawic do jakiegos pomieszczenia.

Edit. Nie doczytalem. Chcesz wyciac dach? I trzymac tam automaty pod chmurka czy jak?

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Boczelli napisał:

@tomarax70 latem bedzie za goraco, a zima za zimno. Chyba ze chcesz to wstawic do jakiegos pomieszczenia.

Edit. Nie doczytalem. Chcesz wyciac dach? I trzymac tam automaty pod chmurka czy jak?

Tak pod chmurką 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tomarax70 jak masz ciekawskich sasiadow to tym bardziej beda chcieli zajrzec co tam uprawiasz w tym blaszaku i po co. Lepiej posadzic krzaki miedzy innymi maskującymi roslinami, a najlepiej to wgl zdala od domu znalezc bezprzypalowego spota 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Boczelli @WymiataczMega Panowie dwa lata temu rosło dwie sztuki po 140cm perfidnie widzieli różni ludzie nie  było przypału , ale w tym roku planuję grubo poza domem 10 sez domówie trzy , 20 automatów 90 dniowych i  domówie koło 30-35 szybkich automatów i właśnie je chciałem tam umieścić do 50 cm folia od środka dobry odblask wiaterek dorobić killka okien. I wolę troszkę schować bo i więcej szt i chcem trochę dorobić muszę dom wybudować dość szybko 🤣 🏡

@Boczelli @WymiataczMega Rok temu też rosło , ale to zawsze 3-5szt a nie 35

Edytowane przez tomarax70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chcesz posadzic duzo i w miare bez przypalu (zeby nie bylo widac "z zewnatrz")to zainwestuj w kupno szklarni. Zielony foliak odpowiednio zabezpieczony i nikt nic nie zobaczy. Ewentualnie drozsza opcja ale i mocniejsza jesli chodzi o konstrukcje to szklarnia z poliweglanu. U mnie stoi od zeszlego lata i po drobnych usprawnieniach przetrwala juz kilka wichur a i sasiedzi nic nie widza co jest z srodku

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki trymowanie to najgorsza robota😅 dzisiaj mialem ta przyjmnosc scinac jedna mala rosline i 2h zeszlo na samo trymowanie...😐

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mirecki Panowie wiem i nie wiem 😂 w co się pakuję ten rok będzie udany💪  Mam kawał miejsca do suszenia zbiję suszarnię a może między czasie dojdzie drugi box więc będą dwa boxy i strych 😉 A maszynkę myślę że nie jedna skonstruuje ręce do pracy się znajdą ✌️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@mirecki @moonka @tomarax70 do takiej ilosci juz dobrze zainwestowac w trymer, ten taki bączek z raczka spoko daje rade. Nie jest to jakis idealny trym, ale na outdoor jak znalazl, 1kg w 2-3h idzie przerobic. Jak chce Ci sie kombinowac to mozna tez samemu taki al'a baczek zrobic z wentylatora, zyletek itd. 

Co do suszarni to widzialem, ze ludzie robia z europalet jako scian i siatki elewacyjnej jako polki, spoko tani prosty i sprawdzony sposob 

Edytowane przez Boczelli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...