Skocz do zawarto艣ci
moonka

Sezon 2024 uznaje za rozpoczety馃榿 4x sensi skunk (nasiona z mojego pierwszego krzaka)

Rekomendowane odpowiedzi

Slowo sie rzeklo i jeden z doniczkowych critical wylecial z podworka. Drugi critical wyjada sie na potege i staram sie go ratowac orgatrex bo to jedyne co mam z azotem. Obie dostaja tez spore dawki bac organic bloom

A teraz cos dla @Lady Green czyli znajdz na drugim zdjeciu krzak聽konopii馃槀 u mnie wersja hard lub nawet extra hard ale nie moze byc za latwo. Dla ulatwienia dodam, ze jest praktycznie caly zolty馃ぃ

20240917_190907.jpg

20240917_184154.jpg

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

@Boczelli聽no troche przegialem z tym zdjeciem bo faktycznie po zaladowaniu na forum nic nie widac. Konkurs w przedbiegach uznaje za niewazny馃槀 schowala sie za krzakami i slabo ja widac. Zakopywalem ja o 23.30 bez zadnego swiatla i miala wyladowac troche bardziej na prawo馃ぃ teraz czekam kiedy zniknie a zapewne nadejdzie to szybko馃槀

20240917_184127.jpg

A tak wygladal sylwester w domkach widocznych na zdjeciu wyzej馃ぃ pozniej sytuacja sie rozwinela jeszcze bardziej ale nie mam wiecej zdjec馃槀

20231231_214241.jpg

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Do艂膮cz do dyskusji

Mo偶esz doda膰 zawarto艣膰 ju偶 teraz a zarejestrowa膰 si臋 p贸藕niej. Je艣li posiadasz ju偶 konto, zaloguj si臋 aby doda膰 zawarto艣膰 za jego pomoc膮.

Go艣膰
Dodaj odpowied藕 do tematu...

×   Wklejono zawarto艣膰 z formatowaniem.   Usu艅 formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno艣nik zosta艂 automatycznie osadzony.   Przywr贸膰 wy艣wietlanie jako odno艣nik

×   Przywr贸cono poprzedni膮 zawarto艣膰.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz bezpo艣rednio wklei膰 grafiki. Dodaj lub za艂膮cz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...