Skocz do zawartości
moonka

Sezon 2024 uznaje za rozpoczety😁 4x sensi skunk (nasiona z mojego pierwszego krzaka)

Rekomendowane odpowiedzi

Najzimniejsza zapowiadana noc w przeciagu 2 tygodni za nimi. Temperatura spadla do 0 stopni, w szklarni utrzymala sie na poziomie 5stopni i roslinki to odczuly. Jesli to przezyja to przezyja juz wszystko😂

20240325_070644.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roslinki maja sie calkiem dobrze.  Nastepne podlanie dostana troche azotu bo wydaja sie byc bardzo blade, dolejemy troche mikoryzy i wzbogacimy bakteriami dla zdrowotnosci😂

20240329_113722.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj zazdroszcze Ci tej szklarni 🤩 u mnie zona upiera sie ze nie chce, ale moze ja urobie jeszcze na ten sezon 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Boczelli ja dluuuugo sie zbieralem zeby miec szklarnie. W koncu zmienilismy dom na wiekszy i okazalo sie, ze na podworku stala kiedys szklarnia i w tym miejscu nie ma polozonej zadnej kostki. Mialem to zakostkowac😂 ale w koncu postawilem zone przed faktem dokonanym i ktoregos dnia stanal tam foliak a po niedlugim czasie obecna szklarnia. Ja mam swoje w miare dyskretne miejsce a zona z synem obok sadza swoje pierdolety i wszyscy sa zadowoleni😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moją dużą szkarnie dostarczyli pod koniec lutego i nadal czeka w garażu aż ktoś łaskawie znajdzie czas by ją złożyć... może się doczekam w tym roku... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@WymiataczMega tak odnosnie warunkow w szklarni🙂 od rana stoi otwarta bo wilgotnosc w srodku grubo powyzej 90% a i tak bardzo przyjemne 28stopni⛱️ 2 dni temu dostaly po 1/4 tabsa i widac, ze powoli nabieraja koloru

20240331_123633.jpg

20240331_123624.jpg

Edytowane przez moonka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roslinki towarzyszace🙃 nie sadzilem, ze te truskawki przetrwaja w bagnie jakie zrobilo sie w skrzynce a tu taka niespodziewanka🙂

20240403_102518.jpg

20240403_102528.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos tam rosnie ale musialem postawic roslinki na czym bo powstal problem. Doniczki ciagnal wode z ziemi bo ostatnio duzo pada i jedna z roslin wyraznie na tym ucierpiala. Musze je troche przesuszyc i jutro bedzie ku temu okazja. 25° i sloneczko caly dzien⛱️⛱️

20240405_122653.jpg

20240405_122708.jpg

20240405_122719.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle slonca w calym miescie... Dzisiaj roslinki spedza dniowke na zewnatrz. Sloneczno oraz troche wiartu dobrze im zrobi🙂

20240406_090248.jpg

Przy okazji pytanie. Pozbylem sie odrostoz z pierwszego pietra i kazda roslinka na tylko i wylacznie dwa szczyty na samej gorze. Bede je za jakis czas przesadzal i zastanawiam sie jak gleboko moge je wsadzic w ziemie. Najchetniej isunal bym pierwsze liscie gdzie i tak nic nie bedzie roslo i zakopal nym rosline max gleboko aby wystawaly tylko szczyty oraz pierwsze potrojne liscie. Czy nie wplynie nie niekorzystnie na rosline?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka mozesz zrobic tak jak mowisz, ale wtedy daj najlepiej gleboka donice, bo korzen zawsze z natury idzie do dołu, a dopiero potem szuka miejsca na boki i do gory. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...