Skocz do zawartości
lunatyk44

Fat Banana, Royal Creamatic, 60x60x140, spider farmer SF1000D 🤭

Rekomendowane odpowiedzi

@lunatyk44 bym moze zdjecie robione jest jako jpg i dopiero samo zapisanie w galerii zmienia je na heic stad mozliwosc dodania bezposrednio z aparatu i brak takiej mozliwosci ze zdjeciami z galerii. Tak czy inaczej masz wlaczona opcje o ktorej posalem wyzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawy temat 👌. problem lezy po ktorej stronie 😈 ? Moderator, wrzuc to na problemy, byc moze wrzuce fotorelke 👌✌️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siem siema!!przyszlo cos dzis ale jak zazwyczaj bywa,

jeden przewoznik dal pupy .. 😅. z jednej strony to moze i lepiej bo bede musial zamowic troszke wiecej litrow ziemi. No to zlozylem tez plachte dla kurduplow 

1710353386938582232193327370195.jpg

17103534128034832312150376199775.jpg

17103534867852574778753808554529.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lunatyk44 z tego co wiem to sole zawarte z mineralnych zabijaja w ziemi wszystko co stworzyla organika. Dodatkowo mozna miec problemy z powaznie rozjechanym ph.  Nie sprawdzalem na sobie i nie mam zamiaru ale nie raz czytalem i bezsensownosci mieszania nawozow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lunatyk44 nie wszystkie nawozy bio można łączyć z syntetycznymi. Syntetyki zabijają żywe kultury bakterii i grzybów i tak jakbyś tych bio wogule nie dawał. Szkoda pieniędzy

Zamiast plagrona trzeba było orgatrex kupić, albo biobiz

Ale każdy ma swój ogródek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka ciesze sie ze tak bardzo sie martwisz i milo mi z tego powodu. Jak w temacie posta mozna zobaczyc beda trzy pomidorki, a wiec i 3 doniczki. @Boczelli nie zamierzam mieszac tego wszystkiego razem ✌️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB zapewne mial na mysli, ze jedne pojedzie na organiku a inne na mineralnych. No chyba, ze sie myle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@WBB trzy doniczki, trzy inne kwestie ✌️

tak od raz wspomne ze ziemia plagron allmix w jednym krzaku plus potem na flo od plagrona papu. druga sztuka mieszanka ogrodowej z boostem. co do trzeciej zastanawiam sie jeszcze ✌️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lunatyk44 ogarniesz to wszystko jesli chodzi o pozniejsze nawozenie? Chodzi mi o to, ze kazda doniczka bedzie miala inne zapotrzebowanie na ilosc wody oraz na ilosc nawozow. Raz, ze wszedzie bedzie inna ziemia a dwa rozne pestki. Pytam z ciekawosci bo moze masz juz wszystko obcykane i dla Ciebie to nie problem🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@moonka czas pokaze ale kciuki mozesz trzymac 🤗

 

wlasnie przylecialy podloza, brakuje jeszcze ogrodowki i bedzie mozna zabierac sie za montowanie wszystkiego ✌️. w wolnej chwili odwiedze dilera (sklep ogrodniczy) 😅

17104944601614898128340778372329.jpg

17104944798574096850538703280507.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lunatyk44 mialem 70cm box ty masz 60 , powtarzam ci to samo co mowili mi starzy wyjadacze , nie chcialem im wierzyc a niestety mieli w huj racje !! z 4 krzakow wyszlo 230 g po zmianie lampy na 300 w wyszlo 500 G !!! 

@lunatyk44 a gdy jeszcze znalazlem ziomka na YT gdzie ma dwie takie lampy pod katem zamontowane  do jednego krzaka to szczeka mi opadla 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziurawy jakas fotorelacja z przed zmiany lampy i po zmianie ? Nie sprzeczam sie bo swiatlo jest wazne, ale inne warunki rowniez plus odmiana krzaka ✌️

poza tym 60x60x140 i do tego trzysetka ... chyba troche marnowanie pradu ? 

no trzeba tez wspomniec ze jest lampa i "lampa" 😃

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...